„Dla Kylara i KEia nie mogło być lepszego momentu, do zmiany otoczenia. Ich kariera powinna nabrać jeszcze większego rozpędu”

„Dla Kylara i KEia nie mogło być lepszego momentu, do zmiany otoczenia. Ich kariera powinna nabrać jeszcze większego rozpędu”

13.01.2021, 01:03:31

Która drużyna będzie najprawdopodobniej największym zwycięzcą wielkiej polskiej szufli? Jaki zespół wykazał się największą konsekwencją podczas przebudowy swojego rosteru? Ile mogą zyskać młodzi gracze, którzy zmienili środowisko? Między innymi na te pytania odpowiedzieliśmy w kolejnej audycji z cyklu „Weszło w Esport”. Gośćmi programu byli Kamil Kowala oraz Tomasz Juroszek. Zapraszamy do odsłuchu!

Po miesiącach kiepskich wyników wszystkie emocje związane z nadwiślańskim Counter-Strikiem ulokowaliśmy w szufli, która z założenia ma nam dać nadzieję na lepsze jutro. Doniesień o potencjalnych przetasowaniach na transferowej karuzeli przybywa z dnia na dzień, a my już niebawem powinniśmy poznać ostateczny kształt wszystkich rodzimych piątek. Nauczeni doświadczeniem przestrzegamy jednak przed rezerwowaniem hoteli w terminie ESL One Cologne, bo sukces nigdy nie jest pewny.

Mimo wszystko między innymi o nadziejach rozmawialiśmy w kolejnej audycji „Weszło w Esport”. Czy zmiany wpłyną na poziom widowiska takich imprez jak ESL Mistrzostwa Polski i Polska Liga Esportowa? Kto powinien najszybciej zaaklimatyzować się do nowych warunków? Jaka organizacja ma najlepszy skład „na papierze”?

Najnowszą audycję „Weszło w Esport” możecie również odsłuchać w serwisie Spotify.

Fot. Kamil Zieliński

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze