Dis wrócił na Twitch, a MenQ myśli, że ROJO i Mata to ta sama osoba – ESPORTÓWKA

25.01.2021, 03:33:22

Siema. Posłuchajcie. Ja nie jestem kolejnym poważnym tekstem publicystycznym. Ja przecież ja w ogóle nie jestem o niczym poważnym. Ja w ogóle na liczydle pisany byłem. Ja kompletnie nie mam nic wspólnego z publicystyką. Posłuchajcie, ja wam w ogóle oświadczam, że nie jestem podobny do tych wszystkich felietoników i reportaży. Jeszcze ktoś z was w ogóle napisze pod poprzednią ESPORTÓWKĄ, że do boop.pl jesteśmy podobni, to obiecujemy, że nie będzie lajwa. Sorry bro, no bo to już zaczyna powoli mnie wkur*iać. Ja wam oświadczam, ja jestem kolejną ESPORTÓWKĄ. 

Patointeligencja w każdym tego słowa znaczeniu

Stanley Kubrick, Terry Gilliam, Christopher Nolan, Quentin Tarantino, Kamil Żmudzki. Czy wymieniliśmy właśnie pięciu naszych ulubionych reżyserów? Być może. Jesteśmy prostymi ludźmi i wieczorem tak jak pan przykazał, zasiadamy do nowych vlogów Pompy. Wojtuś w pudle? Można było się uśmiechnąć. Zetural pokazujący na kalamburach Joannę Krupę? Całkiem git. Ale MenQ, który stwierdził, że Michał Matczak to najprawdopodobniej ROJO? Klasa sama w sobie. Serdeczna tarcza dla ciebie Mareczku.

Odpalony hades odsyła chłopów do Styksu

Skoro Piotr „izak” Skowyrski wrócił ostatnio do komentowania, to może czas najwyższy, żeby powrócił też overwatch? Na pierwszy ogień proponujemy sprawdzić tego cwaniaczka, który dla niepoznaki wrzucił nawet twarde dowody na swój Twitter…

Dis wrócił na Twitch. Powtarzamy, Dis wrócił na Twitch

Colin Farrell nigdy nie wrócił do Alicji Bachledy-Curuś. Polskie Virtus.pro ostatecznie nigdy nie wróciło silniejsze. Ale Norbert „Dis” Gierczak wrócił na Twitcha. Nawet za Greków przeprosił i powiedział, że czat kocha. Po czterech latach oglądania lifehacków dobrze znów zobaczyć, jak bez pomysłów rodem ze spryciarze.pl wywraca się Garenem na topie. Taki content to my zawsze szanujemy.

 

Klątwa Mercedesa to pikuś przy klątwie G2 Esports

  • Worlds 2018 – G2 przegrywa w półfinale z Invictus Gaming -> W 2019 chiński kolektyw gra poniżej oczekiwań i przegrywa chociażby z Team Liquid (XD)
  • Worlds 2019 – G2 przegrywa w finale z FunPlus Phoenix -> W 2019 chińska organizacja nie wygrywa absolutnie nic i nie jedzie na Worldsy
  • Worlds 2020 – G2 przegrywa w półfinale z DAMWON Gaming -> ???

Jeden prosty trik jak kogoś poderwać

Badania potwierdziły skuteczność u 85% egirli. Poleca doktor Mieczysław Wezół.

Dobra wystarczy. Widzimy się jutro o 8:30.

Fot. twitch.tv/disstream

Tagi:
Dis Hajima Mata MenQ Pompa Team Rojo
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze