devils.one powraca na scenę Rainbow Six: Siege

24.04.2021, 12:38:46

Organizacja devils.one zaprezentowała skład Rainbow Six: Siege na kolejny sezon Polish Masters. W kadrze znalazł się zawodnik z tytułem mistrza inauguracyjnej odsłony turnieju.

Do wczoraj nie wiedzieliśmy, czy Diabły będą kontynuować podbój sceny Rainbow Six: Siege. Na początku marca klub rozstał się bowiem z dotychczasowym składem, wypuszczając w świat wicemistrzów kraju, a także zdobywców srebrnych medali Winter Cupa. 

Niestety żegnamy się z naszą drużyną R6S. Dziękujemy za wszystkie piękne chwile i podwójne wicemistrzostwo. Powodzenia w następnych drużynach i na kolejnych turniejach informowali wówczas włodarze Diabłów.

Dziś wiemy już, że przerwa była to wyłącznie tymczasowa. Za pośrednictwem mediów społecznościowych devils.one poinformowało bowiem o rozpoczęciu współpracy z nowym zespołem. W jego skład weszło czterech Polaków i dwóch Brytyjczyków. Czeka nas więc współpraca międzynarodowa. W zeszłym sezonie na podobny model zdecydowało się dla przykładu AVEZ Esport.

Co ciekawe – kadrę Diabłów tworzy m.in. Kacper “Yoin” Tymoszuk, który w pierwszym sezonie Polish Masters cieszył się z wywalczonego mistrzostwa. Wspierał wówczas Izako Boars, aby w krytycznych momentach wchodzić na serwer z ławki rezerwowych. Tymoszuk w składzie Dzików zastąpił zresztą Mikołaja “mkaya” Misiornego tuż przed startem wspomnianych wcześniej rozgrywek.

Skład devils.one:

  • Mikołaj “mkay” Misiorny
  • Michał “Meddez” Setera
  • Victor “Tuzi” Chan
  • Kacper “Yoin” Tymoszuk
  • George “Jirachi” Simmons
  • Adrian “AdN” Adamowski

Przypomnijmy, że devils.one w pierwszym sezonie Polish Masters wywalczyło drugie miejsce, gwarantując sobie tym samym awans do kolejnej edycji zmagań. Wygląda więc na to, że Diabły nie zrzekły się możliwości udziału w zawodach. Na oficjalne informacje ze strony organizatorów musimy jednak poczekać.

Polish Masters i Polish Cup zapowiedziane. Nadchodzi rok pełen Rainbow Six: Siege

W połowie kwietnia polski oddział Ubisoft zaprezentował esportowy plan poświęcony Rainbow Six: Siege. Oficjalnie zapowiedziano wtedy Polish Masters, a także Polish Cup będący spadkobiercą zimowego pucharu. W puli nagród cyklu na 2021 rok organizatorzy umieścili 100 tysięcy złotych. Nic dziwnego więc, że czołowe w Polsce marki wciąż chcą aktywnie uczestniczyć na scenie R6S. Start mistrzostw zaplanowano na maj.

Fot. devils.one
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze