devils.one przedstawia powracający do Ultraligi skład

06.01.2021, 10:41:02

Po jednym sezonie przerwy organizacja devils.one powróciła na salony Ultraligi. Diabły zaprezentowały nowy skład złożony głównie z zawodników, którzy w większości nie stanowili jeszcze o ścisłej czołówce kraju.

W czerwcu 2020 roku devils.one niespodziewanie poinformowało o wycofaniu się z Ultraligi. Choć organizacja na koncie miała już mistrzowski tytuł, a także zespół z dużym potencjałem na podbój kolejnego sezonu, ograniczenia budżetowe zweryfikowały możliwości klubu. 

COVID zweryfikował plany jednego z partnerów devils.one, który w letnim splicie ULTRALIGA miał być sponsorem tytularnym drużyny. Niestety informację otrzymaliśmy na kilkanaście dni przed startem rozgrywek – komunikował wówczas Maciej Sawicki, współzałożyciel devils.one.

Kiedy byli gracze devils.one pod szyldem 7more7 Pompa Teamu walczyli w European Masters, Diabły niezgrabnie poruszały się po drugiej dywizji Ultraligi. Ostatecznie nie awansowały nawet do fazy pucharowej, tracąc szansę na “kwalifikowany” powrót na szczyt. Możliwość ta pojawiła się dzięki Pompa Teamowi posiadającemu dwa sloty w zawodach. Sergiusz “Nitrozyniak” Górski na jedno z nich wpuścił właśnie devils.one.

Zarząd zespołu zapowiedział powrót do najważniejszych rozgrywek na scenie w grudniu ubiegłego. Wraz z ogłoszeniem poznaliśmy jednak wyłącznie sylwetkę trenera – Kaspra „Kaspersky’ego” Gutkowskiego. Od wczoraj publiczny jest natomiast pełny skład formacji. Co prawda widzimy w nim aż czterech zawodników grających w przeszłości w Ultralidze, nie są to nazwiska rozpalające kibiców do czerwoności.

Skład devils.one:

  • Dawid “sheru” Wojewoda – TOP
  • Witold “Diagu” Nypel – JUNGLE
  • Jakub “Kralzer” Tylman – MID
  • Dominik “Zamulek” Biela – BOT
  • Hubert “Slipper” Burzec – SUPPORT

Dominik “Zamulek” Biela reprezentował niegdyś Actinę PACT oraz Komputronik H34T. Witold “Diagu” Nypel znany jest przede wszystkim z epizodu w Gentlemen’s Gaming. Dawida “sheru” Wojewodę oraz Jakuba “Kralzera” Tylmana łączy wspólna historia napisana w szeregach piratesports. Wyłącznie Hubert “Slipper” Burzec jest pełnoprawnym debiutantem, który nie miał jeszcze okazji walczyć przeciwko najlepszym w kraju.

devils.one nie jest pierwszą drużyną ogłaszającą oficjalny skład na Ultraligę. Wcześniej poznaliśmy już kadry Gentlemen’s Gaming, ESCA Gaming, 7more7 Pompa Teamu oraz K1CK.

Fot. devils.one
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze