Diabły wreszcie zapłonęły. devils.one z pierwszym triumfem!

Diabły wreszcie zapłonęły. devils.one z pierwszym triumfem!

24.06.2021, 02:55:18

Mają to! Gracze devils.one wreszcie poczuli smak zwycięstwa, inkasując na konto pierwsze zwycięstwo w szóstym sezonie. Trudno o bardziej wymowny symbol kończącej się rundy Ultraligi.

Czekali na to sześć spotkań, ale w końcu dopięli swego. Dopiero w meczu przeciwko Gentlemen’s Gaming Diabły zdołały przełamać niemoc, zgarniając pierwszy triumf od początku sezonu. Przełamanie to zresztą niezwykle istotne, gdyż devils.one pozostawało ostatnią sekcją z kontem pełnym porażek. Żadna z formacji nie była tak mało skuteczna.

Trzeba jednak Diabłom oddać co piekielne – dzisiejsze zwycięstwo nie było przypadkiem. Co prawda gracze w garniturach mieli za sobą kiepską serię dwóch przegranych, aczkolwiek wciąż uchodzili za faworytów. Podopieczni Kaspra “Kaspersky’ego” Gutkowskiego na nic wzięli sobie jednak przewidywania ekspertów i społeczności. Od początku formowali przewagę w złocie, aby konsekwentną pracę zwieńczyć wreszcie zniszczonym Nexusem rywali. Pierwszym w tym sezonie.

Reprezentantom devils.one udało się przerwać więc złą passę. Z drugiej strony tabeli wciąż trwa jednak fortuna AGO ROGUE. Łotrzyki beznamiętnie zgarniają zwycięstwo za zwycięstwem, udowadniając wszem i wobec, że faktycznie znajdują się ponad polską sceną. Team ESCA Gaming ma za sobą z kolei tydzień pełen turbulencji: najpierw porażka z K1CK, teraz przegrana z aktualnymi mistrzami. I to w dość jednostronnym stylu. Gasiciele nie zdali więc najtrudniejszego z dotychczasowych sprawdzianów.

Żeby tego było mało – sytuacja w środku tabeli bardzo się zaogniła. Oto bowiem PDW sprowadziło do parteru K1CK, a Illuminar Gaming po szalonej grze ograło Komil&Friends. Ex aeqo na trzecim miejscu widzimy więc trzy sekcje, które w najbliższym czasie będą przepychać się o to, by zbliżyć się do szczytu. 

Wyniki drugiego dnia trzeciej kolejki Ultraligi:

  • Komil&Friends 0:1 Illuminar Gaming
  • AGO ROGUE 1:0 Team ESCA Gaming
  • K1CK 0:1 PDW
  • Gentlemen’s Gaming 0:1 devils.one

Ultraliga powróci już 29 czerwca. Czwartą kolejkę otworzy spotkanie Teamu ESCA Gaming z Gentlemen’s Gaming.

Fot. devils.one

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze