devils.one idzie w kierunku Polish Masters
Newsy
POLSKI ESPORT
Rainbow Six: Siege

devils.one idzie w kierunku Polish Masters

22.05.2020, 16:57:01

Wygląda na to, że nowo powstałe rozgrywki Polish Masters w Rainbow Six Siege są łakomym kąskiem, bo do grona organizacji posiadających sekcję w rozpoczynającym się niebawem turnieju dołączyło devils.one.

Do inauguracyjnego sezonu Polish Masters pozostało zaledwie kilka dni. Już 28 maja uczestnicy wyjdą na pole bitwy, by rozpocząć drogę po końcowy triumf i nagrody z puli wynoszącej 60 000 złotych. Zmiany na scenie Rainbow Six Siege i powołanie następcy Masters League spowodowały zwiększenie zainteresowania tą grą wśród znanych organizacji. Wcześniej drużyny w tę grę przyjęli między innymi AVEZ, Izako Boars, Actina PACT czy PRIDE.

Teraz na liście znalazła się też nazwa devils.one, które dotychczas znane było głównie z League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive czy Fortnite’a. Prowadzona przez Marcina Siwka marka postanowiła jednak wypłynąć na szersze wody, kontraktując zawodników zespołu .PS4, który jako jeden z dwóch dostał się do Polish Masters przez kwalifikacje. Pozostali otrzymali bezpośrednie zaproszenia.

Oznacza to, że koszulki „Diabłów” założą:

  • Mateusz „JiN” Romanowski
  • Grzegorz „IZii” Maciejowski
  • Kacper „Boogie” Kordek
  • Patryk „Quavo” Malinowski
  • Grzegorz „Grz3gorzu” Cebula
  • Tyler „Tyler” James – rezerwowy

Z uwagi na zbliżający się coraz większymi krokami start, trudno spodziewać się w stawce kolejnych organizacji. Wiadomo jednak, że o tytuł powalczą: AVEZ, Izako Boars, Actina PACT, PRIDE, devils.one, XPG Invicta, Teetres SLAVGENT i Hummingbirds.

Zmagania ligowe będą odbywać się co tydzień w czwartek o godzinie 19:00, zaś mistrza poznamy we wrześniu. Zdobywcy pierwszego miejsca zgarną połowę puli nagród, czyli 30 000 złotych, a także awans do European Challenger League.

Całość polskich rozgrywek transmitowana ma być w Polsat Games.

Fot. devils.one