device: Żałuję tego, w jaki sposób potraktowałem adminów

17.05.2021, 01:49:30

Choć godzina robi się coraz późniejsza, to nie milkną echa wydarzeń dotyczących spotkania pomiędzy Anonymo Esports oraz Ninjas in Pyjamas. Głos zabrał snajper szwedzkiego kolektywu, Nicolai „device” Reedtz, którego chamskie odzywki w kierunku administracji FLASHPOINT zostały dziś wyciągnięte na światło dzienne. 

Dobra pierdolona robota Faceit. Morony. – w takim tonie jeden z największych gwiazdorów Counter-Strike’a komentował na serwerowym czacie sytuację związaną z problemami technicznymi po stronie NiP. I choć nie ma co się czarować – administracja zawiodła i cała historia jest po prostu skandaliczna, to od gracza wymagamy chyba w tym wypadku więcej ogłady.

Emocje targają wszystkimi. Nie zliczymy tekstów napisanych pod wpływem emocji. Każdy z nas jest tylko człowiekiem, ale w niektórych momentach trzeba po prostu ugryźć się w język. Tego nie potrafił zrobić device, który w oburzających słowach odniósł się do administracji FLASHPOINT, która nie potrafiła znaleźć odpowiednich rozwiązań dla sytuacji panującej w spotkaniu pomiędzy Szwedami i Anonymo.

Kilkanaście minut temu device zabrał głos i przeprosił za swoje zachowanie.

Cześć. Jak doskonale zdajecie sobie sprawę, wydarzenia, które miały miejsce w piątek, były niezwykle frustrujące, zarówno dla mnie, jak i całej organizacji. Emocje wzięły górę, gdyż byliśmy niezwykle rozczarowani warunkami, które były poza naszą kontrolą. Niezależnie od tego, żałuję siły słów i tonu przyjętego podczas niektórych wiadomości wystosowanych w kierunku administracji FLASHPOINT. Przeprosiłem już wszystkich zaangażowanych i obiecuję, że od tej pory przemawiać będzie już tylko moja dyspozycja sportowa – napisał device w swoich social mediach.

Fot. Łukasz Twardowski

Tagi:
Anonymo device Flashpoint 3 NiP
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze