delord trenerem akademii Fnatic!

04.12.2020, 18:35:34

Paweł „delord” Szabla, na co dzień biznesman i producent bielizny, został trenerem akademii Fnatic, która występuje w lidze NLC. Jego podopiecznym będzie między innymi Fabian „FEBIVEN” Diepstraten.

Wróćmy jednak do poważnego tonu – niegdyś zawodnik League of Legends, zwycięzca wszystkich polskich lig – Polskiej Ligi Esportowej, ESL Mistrzostw Polski, Pucharu Polski Cybersport, Ultraligi. Później został trenerem, by nadal odnosić niemałe sukcesy. Dołączając na początku stycznia do K1CK jako szkoleniowiec, pewnie sam nie zakładał, że będzie tak dobrze.

Przez ostatnie miesiące mógł jednak świętować nie jeden sukces – zarówno w Polsce, jak i w Europie. W Ultralidze jego zespół zajął drugie i pierwsze miejsce, w wiosennej odsłonie European Masters dotarł do wielkiego finału, zaś w letniej do ćwierćfinału. Z kolei na koniec swojej przygody z K1CK uplasował się na drugiej pozycji w Trinity Force Pucharze Polski. I srebrnym medalem pożegnał się także z polską sceną.

Dołączam do Fnatic jako Head Coach akademii. Udało mi się wspiąć trochę wyżej. Spróbuję wykorzystać szansę i nauczyć się jak najwięcej – graczy też. Kibicujcie! – napisał Szabla na swoim Twitterze.

I tak oto trafił do legendarnej organizacji, w której będzie opiekował się nie byle kim. W składzie akademii Fnatic znajdują się bowiem Mahdi „Pride” Nasserzadeh, Magnus „Maxi” Kristensen, Fabian „FEBIVEN” Diepstraten, Louis „Bean” Schmitz oraz Rúben „rhuckz” Barbosa. Niektórzy z nich mają doświadczenie na poziomie lig regionalnych, ale przecież Maxi czy FEBIVEN występowali w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Więcej informacji za moment…

Fot. Ultraliga / Radosław Makuch

Tagi:
delord Fnatic
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze