Dele Alli jeszcze bardziej esportowy. Piłkarz ambasadorem EXCEL

19.11.2020, 17:35:46

Dele Alli bryluje przede wszystkim na piłkarskiej murawie, ale nie waha się chwycić za pada czy myszkę. Zawodnik Tottenham Hotspur F.C. i reprezentant angielskiej kadry poszerzył swoje gamingowe kompetencje. Został globalnym ambasadorem EXCEL ESPORTS.

Dele ma otworzyć przed członkami organizacji księgę swoich sekretów. Krótko mówiąc – podzieli się swoją wiedzą zaczerpniętą na najwyższym poziomie profesjonalnego sportu. To z kolei ma pomóc w dalszym rozwoju zarówno graczy, jak i członków sztabu EXCEL. Praca nad mentalnością, lepsze radzenie sobie z rywalizacją pod presją, pokonywanie wyzwań codziennie stojących na drodze esportowców – to główne kompetencje, które w gronie esportowców rozwijać będzie ambasador.

Z drugiej strony – Dele wniknie w świat esportu z krwi i kości. Otwarty na nowoczesne rozwiązania piłkarz chce zrozumieć, jak działają organizacje skupiające w swoich szeregach czołowych graczy komputerowych.

Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą, że moją największą pasją poza piłką nożną są gry. Po tym, jak w ciągu ostatnich kilku lat coraz bardziej angażowałem się w tę branżę, wydawało się, że połączenie sił z drużyną esportową, jest dla mnie naturalnym krokiem. EXCEL to największa brytyjska marka esportową w kraju, która konkuruje na najwyższym poziomie. Poza tym podoba mi się fakt, że marka powstała z pasji do gier i wartości, które sam wyznaję. Uważam, że moje doświadczenie z zakresu bycia profesjonalnym sportowcem może organizacji przynieść wiele korzyści. Sam również będę poszerzać wiedzę i zrozumienie tej naprawdę ekscytującej branży – powiedział Dele Alli, ambasador EXCEL ESPORTS.

Gamingowej społeczności Dele dał się poznać, celebrując strzelone bramki cieszynkami rodem z Fortnite. Prywatnie piłkarz nie ukrywa swojej sympatii do gier komputerowych. Przeciwnie – otwarcie mówi o tym, że są one  jego największą pasją zaraz po footballu. Lubi się przy nich zrelaksować w chwilach wolnych od treningu i dni meczowych. Swoje partie nierzadko też transmituje na Twitchu. Jego kanał śledzi ponad 130 tysięcy użytkowników. W 2018 roku nawiązał zresztą współpracę z firmą HyperX – oficjalnym partnerem EXCEL.

EXCEL ESPORTS konkuruje na najwyższym poziomie rywalizacji w grach. Po niedawnym rebrandingu i zaprezentowaniu wizji The Power of Better szukaliśmy osoby, która stanie się dla nas inspiracją do wydobywania z siebie tego, co najlepsze. Cieszymy, że Dele przybywa na pokład, aby wesprzeć nas w kolejnej, ukierunkowanej na cel podróży. Nowy ambasador wie lepiej niż ktokolwiek inny, co znaczy osiągnąć sukces i pozostać na szczycie. Wykazuje także prawdziwą pasję i profesjonalizm – powiedział Wouter Sleijffers, dyrektor generalny EXCEL ESPORTS.

Rozpoczęcie współpracy z piłkarzem jest kolejnym etapem zmiany wizerunkowej EXCEL. Brytyjska organizacja rywalizująca na scenach League of Legends oraz Fortnite opublikowała niedawno manifest zatytułowany The Power of Better. Wraz z tym całkowicie odświeżyła identyfikację i podejście do promowania swojej działalności.

Fot. EXCEL ESPORTS
Tagi:
Dele Alli Excel
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze