Debiut nowego Anonymo na remis. Dziś szansa na kolejne punkty w EMP

Debiut nowego Anonymo na remis. Dziś szansa na kolejne punkty w EMP

19.10.2021, 11:15:04

Wczoraj rano poznaliśmy tożsamość dwóch nowych reprezentantów Anonymo Esports, a już w trakcie pory obiadowej duet ten miał szansę zadebiutować w nowej organizacji. Michał “snatchie” Rudzki oraz Karol “rallen” Rodowicz premierowe przetarcie mają już za sobą. I wypadli naprawdę nieźle.

Hitowe transfery doszły do skutku wczoraj o poranku, a przynajmniej wtedy oficjalnie o nich usłyszeliśmy. Anonymo Esports nie czekało z ogłoszeniami, bowiem jeszcze tego samego dnia musiało stawić się na serwerze w pojedynku ESL Mistrzostw Polski. 

Wczorajszym rywalem podopiecznych Adriana “imd” Piepera byli aktualni mistrzowie kraju – reprezentanci HONORIS. Jeśli weźmiemy pod uwagę okrojoną stawkę w tym sezonie EMP, Anonymo trudniejszego rywala na start dostać nie mogło. Rzuceni na głęboką wodę pokazali, że ten skład może namieszać.

Co prawda w pierwszym starciu triumfowali Wiktor “TaZ” Wojtas i spółka, jednak w rewanżu, który odbył się kilka chwil później, Anonymo Esports wyrównało rachunku. Zarówno w przypadku starcia na Vertigo, jak i tego na Mirage’u tablica wyników wskazała 16:12. 

Jak we wspomnianych starciach spisał się nowy duet w drużynie Mateusza “Sówka” Kowalczyka? Obaj zaprezentowali się solidnie, jednak to Rudzki skradł show na Mirage’u. Jego trzydzieści eliminacji poprawidziło drużynę do pierwszego zwycięstwa w tym składzie.

Anonymo Esports rozpoczęło swoją przygodę w nowym składzie od idealnego remisu, ale już dziś stanie przed szansę, aby ten bilans poprawić. Janusz “Snax” Pogorzelski i jego kompania ponownie zameldują się w krajowych mistrzostwach. Tym razem po drugiej stronie barykady zameldują się zawodnicy MAD DOG’S PACT.

Harmonogram EMP na dziś:

  • 15:30 – Wisła All in! Games Kraków vs The Lycans
  • 18:00 – HONORIS vs Team ESCA Gaming
  • 20:30 – Anonymo Esports v MAD DOG’S PACT

Wszystkie mecze ESL Mistrzostw Polski możecie oglądać na oficjalnym kanale organizatora, który znajdziecie pod tym adresem.

Fot. x-kom AGO

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze