Czy K1CK zatrzyma Team ESCA Gaming? Kameleony gwiazdami tygodnia Ultraligi

22.06.2021, 12:28:35

Po dwóch kolejkach meczowych tabela Ultraligi wygląda co najmniej niestandardowo. Czy trzecia seria pojedynków utrzyma stan rosnącego napięcia i nieustannego zaskoczenia?

Bohaterem trzeciego tygodnia bez żadnych wątpliwości będzie Team ESCA Gaming. Rewelacja początku rozgrywek niespodziewanie uplasowała się na szczycie tabeli, wraz z AGO ROGUE rozpychając się na nim z bilansem 4-0. 

Do tej pory Kameleony podejmowały jednak rywali teoretycznie mniej wymagających. Zarówno Illuminar Gaming, jak i devils.one nie świecą przykładem, a Komil&Friends i PDW mają za sobą kilka wpadek. Nie zmienia to jednak faktu, że czyste od porażek konto imponuje. Tym bardziej, że na tym etapie zmagań podobnym stanem pochwalić mogą się tylko dwie formacje.

Trzeci tydzień będzie więc dla Gasicieli z ESCA papierkiem lakmusowym. Oto bowiem dzień po dniu ekipa Dawidsonka stanie naprzeciw K1CK oraz AGO ROGUE, a więc finalistów trzech poprzednich sezonów Ultraligi. Przekonamy się, czy szalona ekipa spod bandery Bartosza Aparty nie ugnie się pod naporem presji doświadczenia rywali.

Na pierwszy ogień – pojedynek z K1CK. Choć na początku zmagań aktualni wicemistrzowie zaliczyli falstart z prawdziwego zdarzenia, drugi tydzień okazał się idealnym odbiciem od dna. A mecze z Komil&Friends oraz Illuminar Gaming zwieńczyła symboliczna PENTA w wykonaniu Łukasza “puki style’a” Zygmunciaka. Pierwsza w ultraligowej karierze. Słynące z powolnego rozpędzania się K1CK mogło więc wrzucić już wyższy bieg. A to Teamowi ESCA Gaming bez wątpienia nie pomoże.

puki style z pierwszą PENTĄ w Ultralidze. A to tylko garść emocjonalnych momentów

W dzisiejszym rozkładzie jazdy widzimy ponadto mecz Gentlemen’s Gaming z PDW, który może zdefiniować poniekąd przyszłość ekipy spod szyldu Olimpii “komedyji” Cichosz. Idąc dalej – devils.one podejmie Illuminar Gaming w pojedynku na dnie tabeli. Diabły będą walczyć o pierwsze zwycięstwo w lidze. Na koniec wieczoru AGO ROGUE stanie naprzeciw Komil&Friends – jednej z dwóch sekcji, która przeciwstawiła się Łotrzykom w ubiegłym sezonie. 

Harmonogram dzisiejszych rozgrywek Ultraligi:

  • 17:00 – PRESHOW
  • 17:30 – Team ESCA Gaming vs. K1CK
  • 18:30 – Gentlemen’s Gaming vs. PDW
  • 19:30 – devils.one vs Illuminar Gaming
  • 20:30 – AGO ROGUE vs. Komil&Friends

Wszystkie mecze Alior Bank Ultraligi możecie oglądać na oficjalnych kanałach Polsat Games, między innymi w tym miejscu. Dzisiejsze pojedynki skomentują Dawid „Azonh” Letachowicz, Michał „Myha” Francuz i Dominik „Nero” Dąbrowski.

Fot. Team ESCA Gaming

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze