Czwarta sekcja z Polski w akcji. Wisła Kraków zastąpiła Sinners w Home Sweet Home
CS:GO
Newsy
POLSKI ESPORT

Czwarta sekcja z Polski w akcji. Wisła Kraków zastąpiła Sinners w Home Sweet Home

11.06.2020, 20:41:20

Illuminar Gaming i  x-kom AGO cieszą się już z miejsca w fazie pucharowej, a Honoris wciąż je może wywalczyć. To jednak nie koniec polskich akcentów w ósmej odsłonie Home Sweet Home. Na liście uczestników niespodziewanie pojawiła się bowiem Wisła All in! Games Kraków.

Biała Gwiazda w zmaganiach znalazła się niejako przez przypadek. Ekipa Grzegorza „SZPERO” Dziamałka zastąpiła graczy Sinners, którzy zrezygnowali z udziału w turnieju. Wobec tego w akcji ósmego tygodnia zobaczymy cztery, a nie jak pierwotnie planowano – trzy biało-czerwone składy.

Zawodnicy Wisły All in! Games Kraków rzutem na taśmę trafili więc do grupy D, w której o awans do play-offów rywalizować będą z AGF Esport, Complexity Gaming, a także Hard Legion Esports. Pierwszym sprawdzianem Polaków będzie mecz przeciwko sekcji rosyjsko-ukraińskiej. Ten odbędzie się już jutro o godzinie 10:50.

To niepowtarzalna szansa dla całej nadwiślańskiej sceny. Polskie ekipy mają bowiem szansę zdominować play-offy ósmego tygodnia Home Sweet Home. Gracze Illuminar Gaming wygrali zmagania w grupie C, Jastrzębie z x-kom AGO przewodziły w koszyku A, a HONORIS nadal ma szansę na promocję z drugiego miejsca w zbiorze. Jeśli ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego ogra dziś Copenhagen Flames, a Wisła poradzi sobie z jutrzejszymi wyzwaniami – o mistrzostwo turnieju zagrają aż cztery polskie ekipy.

W puli nagród ósmego tygodnia Home Sweet Home znajduje się 40 tysięcy dolarów. Wielce prawdopodobne jest również to, że sekcja, która najbardziej się wyróżni podczas trwania zmagań, zostanie zaproszona do zwieńczenia rozgrywkowego cyklu.

Mecze Polaków w Home Sweet Home relacjonowane są na oficjalnym kanale Good Game League.

Fot. Łukasz Twardowski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze