Cztery zespoły z awansem do ESL Mistrzostw Polski. Czas rozdać dwa ostatnie bilety!

Cztery zespoły z awansem do ESL Mistrzostw Polski. Czas rozdać dwa ostatnie bilety!

22.08.2021, 09:31:44

Lista uczestników ESL Mistrzostw Polski zapełnia się. Już cztery zespoły uzyskały bowiem awans do głównej części turnieju na drodze zamkniętych kwalifikacji. Do rozdania pozostały wyłącznie dwa bilety.

Trzy z czterech sekcji, które drogę do ESL Mistrzostw Polski rozpoczęły w otwartych eliminacjach, mogą cieszyć się już z awansu do głównego etapu rozgrywek. Wszystko za sprawą skuteczności przeniesionej również na czas zamkniętego turnieju kwalifikacyjnego.

Zawodnicy Dolej Miodu po zaciętym, trzymapowym boju odprawili z kwitkiem VIXIT, zgarniając tym samym przepustkę do EMP. Międzynarodowa sekcja ex-Pompa Team zmiotla z powierzchni serwera The Lycans, tracąc zaledwie dziewięć rund na obu mapach. Ungentium z dużą pewnością pokonało M1 EDEN. A Tarczyński Protein Team górował nad Dr. Pepper Team w niejednoznacznej i skąpanej dogrywkami konfrontacji.

Tym samym to właśnie Dolej Miodu, ex-Pompa Team, Ungentium i Tarczyński Protein Team dołączyły w ESL Mistrzostwach Polski do czwórki zaproszonej wcześniej przez organizatorów. Na liście uczestników jednego z najbardziej prestiżowych cykli rozgrywkowych w kraju wciąż znajdują się jednak dwa dodatkowe miejsca.

O ostatnie bilety do EMP powalczą formacje z drabinki przegranych zamkniętych kwalifikacji. Dr. Pepper Team rzuci wyzwanie M1 EDEN, a The Lycans rywalizować będzie dziś z VIXIT. Walka rozpocznie się o godzinie 13:00.

ESL Polska rzuca na stół więcej pieniędzy. W puli nagród EMP 100 tysięcy złotych

Przypomnijmy, że do głównego etapu organizatorzy zaprosili wcześniej Anonymo Esports, Wisłę All in! Games Kraków, HONORIS i MAD DOG’S PACT. W zmaganiach o krajową koronę nie zobaczymy więc przedstawicieli x-kom AGO, Illuminar Gaming czy Izako Boars, które w tym sezonie zrezygnowały z udziału w EMP.

Fot. Ungentium

Tagi:
Dolej Miodu ESL Mistrzostwa Polski ex-Pompa Team Tarczyński Protein Team Ungentium
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze