Wkraczają nieobecni. Cztery drużyny włączają się do ESL Mistrzostw Polski

Wkraczają nieobecni. Cztery drużyny włączają się do ESL Mistrzostw Polski

09.03.2021, 10:48:29

Grad remisów padł inauguracyjnego dnia ESL Mistrzostw Polski. W grze nie zobaczyliśmy jednak aż czterech uczestników zmagań. To zmieni się już dziś, bowiem o pierwsze punkty zagrają zespoły wczoraj pauzujące.

Dwa pojedynki BO1 – tyle rozegrało już sześć zespołów zapisanych na liście ESL Mistrzostw Polski. Żaden z nich nie zanotował jednak kompletu zwycięstw. Nikt też nie zakończył dnia z pustym kontem. Z czterema oczkami na szczycie widzimy dziś Anonymo Esports, Illuminar Gaming oraz x-kom AGO. Tylko jednym remisem pochwalić mogą się natomiast HONORIS, Izako Boars i Wisła All in! Games Kraków.

Jastrzębie zagarnęły triumf i remis w starciu z HONORIS. Illuminar Gaming o sześć rund wyprzedziło Białą Gwiazdę. Anonymo Esports zwycięstwem i remisem zakończyło z kolei konfrontację z Dzikami. Stosunkowo pozytywny bilans Anonimów okazał się zresztą otarciem łez po dotkliwej porażce w Snow Sweet Snow.

Był to niewątpliwie przykry dzionek drużynowy, a przede wszystkim indywidualny dla mnie. W sumie nie było nawet tak, że mi się źle grało strzelecko, ale timingi zniszczyły we mnie całą energię. Mimo wszystko wyciągnęliśmy z tego chociaż cztery punkty w ESL Mistrzostwach Polski – komentował na Facebooku Paweł „innocent” Mocek zmęczony rozgrywkowym półmaratonem.

Wyniki pierwszego dnia ESL Mistrzostw Polski:

  • x-kom AGO 16:11 HONORIS – Mirage
  • HONORIS 15:15 x-kom AGO – Train
  • Wisła All in! Games Kraków 10:16 Illuminar Gaming – Mirage
  • Illuminar Gaming 15:15 Wisła All in! Games Kraków – Overpass
  • Izako Boars 15:15 Anonymo Esports – Mirage
  • Anonymo Esports 16:10 Izako Boars – Nuke

Akcji z perspektywy obserwatorów wyłącznie przyglądać mogli się z kolei reprezentanci MAD DOG’S PACT, Pompa Teamu, Tarczyński Protein Teamu oraz Teamu ESCA Gaming. Cała czwórka wciąż może pochwalić się czystą kartą i brakiem rozegranych potyczek na koncie. To zmieni się jednak już dziś o godzinie 18:30. MAD DOG’S PACT rzuci wtedy wyzwanie Teamowi ESCA Gaming. Tarczyński Protein Team stanie natomiast naprzeciw Pompa Teamu.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach ESL MP: 

  • 18:30 – Team ESCA Gaming vs. MAD DOG’S PACT
  • 19:30 – MAD DOG’S PACT vs. Team ESCA Gaming
  • 20:30 – Pompa Team vs. Tarczyński Protein Team
  • 21:30 – Tarczyński Protein Team vs. Pompa Team

Wszystkie mecze w ramach ESL Mistrzostw Polski będziecie mogli oglądać na oficjalnym kanale ESL Polska.

Fot. Tarczyński Protein Team
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze