Czekolad kontra Vander. Rusza szósty tydzień LEC

26.02.2021, 14:43:19

Zmagania w ramach fazy zasadniczej LEC nabierają tempa. Dzisiejszego popołudnia rozpoczną się mecze inaugurujące szósty tydzień rozgrywek, a my tradycyjnie będziemy czujnym okiem przyglądać się poczynaniom rodzimych zawodników. Na Rificie w tym samym momencie będziemy mieli okazje oglądać między innymi Oskara „Vandera” Bogdana i Pawła „Czekolada” Szczepanika.

Na ten moment sytuacja w czubie tabeli LEC jest co najmniej klarowna. Pierwsze miejsce okupują do spółki reprezentanci G2 Esports oraz Rogue. Formacja Marcina „Jankosa” Jankowskiego, jak i Kacpra „Inspireda” Słomy, powinna dziś dołożyć na swoje konto kolejne triumfy, gdyż pierwsza z nich rywalizować będzie z Vitality, a druga z FC Schalke 04. Obie ekipy nie zachwycają i znajdują się w dolnych rejonach zestawienia.

Z największym zaciekawieniem spoglądać będziemy jednak w kierunku bezpośredniego przetarcia EXCEL oraz Misfits. Paweł „Czekolad” Szczepanik i jego kompani pokonali formację Oskara „Vandera” Bogdana piątego lutego, podczas trzeciego tygodnia LEC, jednak tym razem zadanie może być nieco trudniejsze. Rodzimemu wspierającemu i jego kolegom z zespołu zaczyna się powoli palić grunt pod nogami i jeśli chcą zdążyć na play-offy, to zwycięstwo będzie tutaj koniecznością.

Serię dwóch porażek z rzędu postara się złamać Fnatic, które tydzień temu zostało ograne zarówno przez MAD Lions, jak i słabiutkie Vitality. Tym razem przeciwnikiem Oskara „Selfmade’a” Boderka i spółki będzie Astralis, więc w czystej teorii o zwycięstwo nie powinno być szczególnie trudno.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach LEC: 

  • 18:00 – MAD Lions vs. SK Gaming
  • 19:00 – Misfits vs. EXCEL
  • 20:00 – Vitality vs. G2 Esports
  • 21:00 – Rogue vs. FC Schalke 04
  • 22:00 – Fnatic vs. Astralis

Wszystkie spotkania w ramach szóstego tygodnia LEC wraz z polskim komentarzem będziecie mogli oglądać na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. AGO ROGUE

Tagi:
Astralis Czekolad Excel Fnatic G2 Esports LEC Misfits Vander
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze