Czekolad kontra Humanoid – na ten moment czekała cała LoL-owa Polska

29.01.2021, 11:35:59

Główny cel na sezon jest prosty – pokonać Humanoida – mówił nam nie tak dawno Paweł „Czekolad” Szczepanik. No i wreszcie nadarza się okazja. Czy Bestia z Barczewa zdoła przezwyciężyć swoje nemezis? A to raptem jedna z historii, którymi polski kibic będzie żył podczas dzisiejszych zmagań w LEC.

Budget Humanoid kontra zwykły Humanoid

Paweł „Czekolad” Szczepanik jest samozwańczym budżetowym Humanoidem, ale jeszcze dziś ta tańsza wersja może poskromić klasyka. EXCEL na start drugiego tygodnia LEC podejmie bowiem MAD Lions, a my wciąż mamy w pamięci słowa byłego reprezentanta AGO ROGUE.

Główny cel na sezon jest prostypokonać Humanoidamówił nam po transferze do EXCEL Szczepanik. Czekamy więc.

Vander w starciu z byłą drużyną

Ten moment musiał nadejść i było to nieuniknione. Już dziś Summoner’s Rift ugnie się pod ciężarem pojedynku Oskara “Vandera” Bogdana z jego poprzednią drużyną. Niepokonane dotychczas Rogue nie podtrzyma serii zwycięstw bez poskromienia swojego byłego wspierającego.  Misfits ma natomiast chrapkę na zgarnięcie trzeciego triumfu i zrównanie się z czołówką. Będzie się działo.

G2 z Astralis? Błagamy…

Jasne, nie można lekceważyć żadnego przeciwnika, poza tym Astralis w premierowym tygodniu LEC zdołało nawet wygrać jedno spotkanie, ale umówmy się – na zdominowanie G2 Esports nie mają większych szans. Ich jedyną szansą jest to, że ekipa Jankosa postaci wybierze z zamkniętymi oczami. A to i tak nie będzie dla Astralis gwarancją sukcesu.

Fnatic, pobudka

Co prawda ekipa Oskara „Selfmade’a” Boderka zdołała uniknąć blamażu i dopisała na swoje konto jedno zwycięstwo w poprzedni tygodniu, jednak nie takich męczarni oczekiwaliśmy od Fnatic. Może i przedwcześnie na wyrokowanie, ale brak Rekklesa zaczyna zamieniać się w małą czkawkę. Pytanie tylko, czy pomarańczowo-czarni potrafią się jej pozbyć?

Harmonogram na dziś:

  • 18:00 – EXCEL vs MAD Lions
  • 19:00 – Schalke 04 vs SK Gaming
  • 20:00 – G2 Esports vs Astralis
  • 21:00 – Rogue vs Misfits Gaming
  • 22:00 – Fnatic vs Team Vitality

Polską transmisję ze wszystkich pojedynków znajdziecie na oficjalnych kanałach Polsat Games w tym miejscu.

Fot. AGO ROGUE

Tagi:
Czekolad Excel G2 Inspired Jankos LEC Misfits Gaming Rogue Trymbi Vander
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze