Z LEC do Prime League. Czekolad graczem mousesports

27.05.2021, 11:42:22

Paweł “Czekolad” Szczepanik nadchodzący sezon spędzi w niemieckim Prime League. Polak został bowiem zakontraktowany w składzie mousesports, a więc aktualnych wicemistrzów regionu.

Po świetnym sezonie w barwach AGO ROGUE Czekolad zadebiutował wreszcie w LEC. Jego przygoda z EXCEL potrwała jednak niecałe pół roku. W połowie maja oficjalnie potwierdzono bowiem plotki o tym, że Szczepanik opuści szeregi brytyjskiej organizacji.

Niedługo czekać musieliśmy na informacje o nowej formacji Besti z Barczewa. Biało-czerwony mid-laner zasilił szeregi wicemistrzów Niemiec z mousesports. Spadek z LEC jest rzecz jasna sporym krokiem w tył na drodze do zawodowego spełnienia, aczkolwiek Prime League zaliczyć możemy do jednych z najbardziej perspektywicznych rozgrywek w Europie poza LEC.

Dziękuję, że daliście mi szansę. Spróbuję wypełnić buty Lidera i przynieść trochę chwały do Prime League. Dziękuję również wszystkim, którzy wspierali mnie w ostatnich ciężkich tygodniach. Doceniam wszystkie miłe wiadomości, chłopaki. Czasami trzeba zrobić krok do tyłu, aby iść naprzód napisał Czekolad za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Poza zmianą nie środkowej alei Myszy nie wprowadziły wielu roszad. Czekolad nadchodzący split spędzi więc u boku Maxa “Satoriusa” Günthera, Milo “Pridestalkra” Wehnesa,  Ilyą “Gadgetem” Makavchuka, ale też nowego wspierającego – Kamila “kamiliusa” Košťála.

Skład mousesports:

  • Max “Satorius” Günther
  • Milo “Pridestalkr” Wehnes
  • Paweł “Czekolad” Szczepanik
  • Ilya “Gadget” Makavchuk
  • Kamil “kamilius” Košťál

To drugi głośny transfer Polaka do Prime League w ostatnich dniach. We wtorek ogłoszono bowiem dołączenie Dawida “Melonika” Ślęczki do BIG – aktualnych mistrzów Niemiec.

Melonik w składzie mistrzów Niemiec!

 Fot. AGO ROGUE

Tagi:
Czekolad Excel mousesports
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze