Czas zwieńczyć wiele tygodni rywalizacji. Dziś poznamy mistrza Polish Cup Winter

Czas zwieńczyć wiele tygodni rywalizacji. Dziś poznamy mistrza Polish Cup Winter

28.02.2021, 12:09:35

Wyczerpująca walka dziś dobiegnie końca. W ostatnim dniu Polish Cup Winter zameldowały się trzy ekipy, jednak tylko jedna z nich odejdzie w chwale i z mistrzowskim pasem w rękach. NOX Esports, devils.one czy Cromcodiles – oto pytanie dzisiejszego wieczoru.

Co drużyna, to inne podejście

Bartek “AueR” Hajma pytany przez nas o to, czy zobaczymy NOX Esports na szczycie podium zimowego pucharu, odpowiadał:

– Postaramy się. Nie przykładamy do tego jednak wielkiej wagi. Szykujemy się na kolejny sezon Polish Masters i dopiero tam będziemy dawać z siebie dwieście procent.

Nieco krytyczniej o swojej ekipie wypowiadał się natomiast zawodnik devils.one.

– Porównując naszą grę na Polish Masters i podczas Polish Cup Winter gołym okiem widać, że często zawodziliśmy samych siebie i niejednokrotnie dało się zauważyć nasze męczarnie. Wyniki na drużyny jak AVEZ czy Invicta w naszym przypadku nie powinny mieć miejsca. Pozostaje nam się skupić i dać z siebie wszystko w ten weekend mówił jeszcze kilka dni temu Mateusz “JiN” Romanowski

A dla reprezentantów Krokodyli ostatni, nieco skłócony taniec byłby świetną klamrą.

– Zwycięstwo w Polish Cup Winter byłoby dla nas miłym zakończeniem długiej współpracy. To idealne podsumowanie tej wspólnej przygody uważa Oskar “Szagi” Stabiński.

NOX jak Arsenal w 2003/2004?

Kilkanaście lat temu zawodnicy z północnego Londynu sięgnęli po mistrzostwo Anglii w piłce nożnej, nie przegrywając po drodze żadnego spotkania. Dziś zwycięstwo NOX Esports w wielkim finale wynikiem 2:0 uczyniłoby ich właśnie czymś na wzór tamtej ekipy. Wygrać cały turniej (nie licząc kwalifikacji, które częścią głównych zawodów nie są) bez choćby jednej przegranej mapy? To przejdzie do historii. Szczególnie, że to dopiero pierwsze edycje Polish Cup Winter.

W poszukiwaniu sensacji

Przyznajmy to szczerze – każdy inny scenariusz, niż końcowy triumf NOX Esports trzeba będzie nazwać swego rodzaju sensacją. Dominacja nie wzięła się znikąd, a przełamać ją będzie niezwykle ciężko. Nie jest to jednak czyn niewykonalny, a swoje plany na rozgryzienie ekipy AueRa snują już Cromcodiles i devils.one. Najpierw spotkają się w bezpośredniej walce o wielki finał, a kilka chwil później przystąpią do swojego najważniejszego meczu w tym roku.

Harmonogram Polish Cup Winter na dziś:

  • 15:00 – Cromcodiles vs devils.one
  • 18:00 – NOX Esports vs Cromcodiles/devils.one

Transmisję z Polish Cup Winter możecie oglądać na oficjalnym kanale organizatora. Zwycięzca turnieju wzbogaci się o 10 tysięcy złotych.

Fot. Ubisoft

Tagi:
Cromcodiles devils.one NOX Esports Polish Cup Winter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze