Czas zainaugurować drugi sezon Ultraligi w TFT. Rusza walka o krajowy czempionat

28.06.2021, 11:20:07

Punktualnie o godzinie 18:00 rozpocznie się pierwsze spotkanie w ramach drugiego sezonu Ultraligi Mistrzostw Polski TFT. Walkę o obronę tytułu zainauguruje tym samym reprezentant devils.one, Kacper „Shircane” Piśniak, a oprócz niego na serwerze zobaczymy także piętnastu pretendentów do końcowego triumfu. 

W drugim sezonie UL TFT oprócz znajomych twarzy zobaczymy także kilka nowych nazwisk. Z zamkniętych kwalifikacji i rankingu awans uzyskali między innymi Alan „Vicer” Mikołajczyk, Krzysztof „Rycerz Kokonu” Lech, Nadim „Lelouch” Maani, Andrzej „traviscvat” Fiks czy Maciej „Kezman” Gramacki. Przepustkę z otwartego etapu eliminacyjnego uzyskał z kolei Szymon „shreddin” Jakubowski oraz Arkadiusz „Arkady” Mazurek.

Cieszę się, że tym razem nie zawiodłem i w końcu znalazłem się tam, gdzie moje miejsce. Awans do Ultraligi zarówno dla mnie, jak i organizacji, jest bardzo ważnym wydarzeniem. Czuję respekt do wszystkich, ale chcę udowodnić, że mogę się bić o najwyższe lokaty – mówił nam Alan „Vicer” Mikołajczyk.

Przez ekspertów mianem grupy śmierci określony został zbiór A. Rywalizować będzie w niej między innymi Kacper „Shircane” Piśniak, Bartłomiej „Zbrojson” Zbroja, Szymon „shreddin” Jakubowski czy Patryk „Klima” Klimacki. W drugiej ósemce zobaczymy za to takie nazwiska jak Alan „Aki” Biały, Nadim „Lelouch” Maani, Łukasz „Sage” Strzyżewski czy Szymon „ARNOLD” Foltyn.

Ludzie mówią, że mamy grupę śmierci, ale dla mnie nie ma to wielkiego znaczenia. Nie interesuje mnie nic innego niż awans z pierwszego miejsca. Gdybym miał wskazać moich głównych konkurentów do końcowego triumfu, to postawiłbym na Shircane’a i Leloucha, ale wierzę, że w tym sezonie stać mnie na wygraną – mówił nam Bartłomiej „Zbrojson” Zbroja.

O ile na ten moment nie wiemy jeszcze wszystkiego o nagrodach, o tyle można się spodziewać, że pierwsza czwórka oprócz pieniędzy zgarnie również zaproszenia na międzynarodowy turniej TFT – podobnie jak w sezonie pierwszym. Pula opiewa na 26 tysięcy złotych.

Fot. Maciej „Kezman” Gramacki

Tagi:
Kezman Shircane Ultraliga TFT Vicer Zbrojson
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze