Czas wyłonić uczestników pierwszego LAN-a spod szyldu BeChampions. Dziś w grze między innymi Team Queso i Ownage

Czas wyłonić uczestników pierwszego LAN-a spod szyldu BeChampions. Dziś w grze między innymi Team Queso i Ownage

20.10.2021, 15:33:42

Już dzisiejszego wieczoru poznamy pierwszych uczestników imprezy VALORANT BeContender, czyli pierwszego w historii LAN-a przeznaczonego dla polskich formacji rywalizujących w strzelance Riot Games. O wyjazd do Gdańska na event spod szyldu BeChampions powalczy dziś Team Queso, Ownage, Incognito oraz DriveBy. 

 Po dwóch dniach kwalifikacji do turnieju BeContender #1 w stawce pozostały już tylko najlepsze formacje znad Wisły. Dziś zainaugurowana zostanie trzecia runda rywalizacji w drabince pojedynczej eliminacji, a pierwsze dwie ekipy będą już mogły bookować bilety do Gdańska.

Na pierwszy ogień będziemy świadkami potyczki pomiędzy Team Queso oraz Incognito. Kamil „krytyq” Dudek i jego kompani są naturalnie wielkim faworytem, jednak formacja Przeymsława „KEREME” Bogdanowicza wyrasta na czarnego konia rodzimych rozgrywek. Po niezłym występie w PLE.GG VALORANT Polish Circuit spróbują oni zaskoczyć społeczność i przede wszystkim Goliata pod hiszpańską banderą.

Później na placu boju zameldują się zawodnicy Ownage oraz DriveBy. Tuż po porażce z Anonymo Esports w ćwierćfinale wspomnianego już Polish Circuit szeregi Ownage opuściło co prawda dwóch zawodników, ale posiłki w postaci Krzysztofa „playboistarkiego” Lewandrowskiego i Jakuba „qxv” Sawickiego wydają się być naprawdę niezłym uzupełnieniem i nie można wykluczyć, że poprowadzą miksową piątkę aż do gdańskiego Kinguin Esports Lounge. Delikatnym faworytem będzie jednak DriveBy, a wszystko przez większą stabilność.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach kwalifikacji BeContender #1: 

  • 18:00 – Team Queso vs. Incognito
  • 20:00 – DriveBy vs. Ownage

Wszytkie mecze w ramach kwalifikacji BeContender #1 możecie oglądać na oficjalnym kanale BeChampions.

Fot. Team Queso

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze