Czas na trzecią kolejkę ESL MP. MAD DOG’S PACT zaatakuje fotel lidera

Czas na trzecią kolejkę ESL MP. MAD DOG’S PACT zaatakuje fotel lidera

13.09.2021, 13:34:11

Jak co poniedziałek czas przysiąść do kolejnych zmagań w ramach jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski. Organizatorzy zaplanowali na dziś dwa spotkania, a na fotelu lidera przynajmniej do jutra mogą zasiąść dwie nowe formacje. 

Po dwóch kolejkach na szczycie tabeli ESL MP samodzielny prym wiedzie Wisła All in! Games Kraków, która nie przegrała jeszcze żadnego spotkania. Na podium co ciekawe znajduje się także Ungentium oraz Team ESCA Gaming, ale za ich plecami czają się zawodnicy M1 EDEN, Anonymo Esports czy MAD DOG’S PACT, którzy tracą zaledwie punkcik do najniższego stopnia pierwszej trójcy.

Dziś wszystko rozpocznie potyczka pomiędzy Tarczyński Protein Team oraz M1 EDEN. Szymon „Crityouface” Pluta i spółka rozpoczęli sezon od urwania mapy Anonymo Esports oraz HONORIS, co sprawia, że automatycznie zaczęto mówić o młodej ekipie jako o potencjalnych kandydatach na czarnego konia. TPT wygrało i zremisowało jednak z ESCĄ, co również przemawia za tym, że są w stanie zagrozić rywalom.

Później o pierwsze punkty w ligowej tabeli powalczy z kolei ekipa „Dolej Miodu”. Piotr „nawrot” Nawrocki i spółka rozegrali do tej pory tylko dwie mapy przeciwko Wiśle All in! Games Kraków i na obu uznali wyższość piątki dowodzonej przez Grzegorza „SZPERO” Dziamałka. Po drugiej stronie barykady zamelduje się dziś jednak MAD DOG’S PACT, które bedzie chciało zrekompensować sobie i kibicom porażkę ze wspomnianymi Wiślakami.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach ESL MP: 

  • 18:00 – Tarczyński Protein Team vs. M1 EDEN
  • 19:15 – M1 EDEN vs. Tarczyński Protein Team
  • 20:30 – Dolej Miodu vs. MAD DOG’S PACT
  • 21:45 – MAD DOG’S PACT vs. Dolej Miodu

Wszystkie mecze w ramach ESL Mistrzostw Polski wraz z polskim komentarzem możecie śledzić na oficjalnych kanałach ESL Polska.

Fot. Polska Liga Esportowa

Tagi:
Dolej Miodu ESL MP M1 Eden MAD DOG'S PACT nawrot Sobol Tarczyński Protein Team
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze