Czas na rewanż pomiędzy Sentinels i G2 Esports

Czas na rewanż pomiędzy Sentinels i G2 Esports

15.09.2021, 11:19:42

Już dzisiejszego popołudnia będziemy świadkami kolejnej batalii pomiędzy G2 Esports oraz Sentinels. Tyson „TenZ” Ngo i jego kompani co prawda już wczoraj uzyskali pewność w kontekście awansu do playoffów, ale będą chcieli z pewnością zademonstrować siłę i zrewanżować się zawodnikom z Europy za pierwszą przegraną mapę na międzykontynentalnej scenie. 

Obrońcy tytułu VCT Masters w pierwszej rundzie spotkać grupy D, gdzie funkcjonuje nieco inny format, wygrali dość pewnie oba swoje spotkania. Tym samym do wyjścia z grupy potrzebne im było tylko zwycięstwo G2 w rewanżu z F4Q, co dla ekipy Cisty „keloqza” Wassima okazało się formalnością. I choć Amerykanów czeka jeszcze bój z koreańskim kolektywem, to najważniejsze będzie oczywiście starcie z G2, bo zadecyduje ono o tym, kto wyjdzie do ćwierćfinałów z pierwszej lokaty.

Wcześniej na serwerze zamelduje się jednak SuperMassive Blaze oraz Paper Rex. Turecka formacja długa odpoczywała po bolesnej porażce z Acend, ale teraz jest bez cienia wątpliwości mocno rozgrzana na mecze drabinki eliminacyjnej. Przypomnijmy, że w obliczu zwycięstwa SMB dostaną oni szansę rewanżu na ekipie Patryka „starxo” Kopczyńskiego, która przedwczoraj poniosła klęskę w batalii z Vision Strikers.

Wieczorem z turniejem pożegna się kolejna formacja. Do wyeliminowanych już teraz zawodników F4Q, Havan Liberty oraz ZETA Division dołączy wszak ktoś z dwójki Vivo Keyd i KRÜ Esports. Faworytem będą oczywiście Brazylijczycy niesieni świetną formą Olavo „heata” Marcelo, ale nie można wykluczyć niespodzianki w wykonaniu organizacji z Ameryki Południowej.

Harmonogram dzisiejszych zmagań w ramach VCT Masters Berlin: 

  • 15:00 – SuperMassive Blaze vs. Paper Rex
  • 18:00 – G2 Esports vs. Sentinels
  • 21:00 – KRÜ Esports vs. Vivo Keyd

Wszystkie spotkania w ramach VCT Masters Berlin wraz z polskim komentarzem możecie śledzić na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. Riot Games / Colin Young-Wolff

Tagi:
G2 Esports KRÜ Esports Paper Rex Sentinels SuperMassive Blaze Vivo Keyd
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze