Czas na quiz o Rainbow Six. Magvayer, Marciu i iqorex w bitwie na wiedzę

07.09.2020, 08:00:23

Było już o Counter-Strike’u, było też o League of Legends. Na naszym kanale YouTube tym razem zadebiutuje jednak tematyka Rainbow Six: Siege. Krystian Terpiński, trzech uznanych gości i trzydzieści pytań w konkursowej puli. Tak, tak, tak – powraca quiz z serii EWESZŁO LIVE.

Nie mogliśmy przejść obojętnie obok tego, co wydarzyło się wczoraj w studiu Polsat Games. Oto bowiem po piętnastu tygodniach rozgrywkowych wyłoniliśmy pierwszego w historii mistrza Polish Masters. Izako Boars stanęło na szczycie podium, a co za tym idzie – będzie reprezentować Polskę w europejskich zmaganiach Challenger League. Takie wydarzenie najzwyczajniej w świecie trzeba było uczcić.

Kto stanie do walki o tytuł tego, który wie najwięcej? Do zabawy zaprosiliśmy Igora „iqorexa” Pawelca – gracza TEETRES.SLAVGENT i brązowego medalistę Polish Masters, a także Tomasza „Magvayera” Filipiuka oraz Marcina „Marcia” Prusinowskiego – ekspertów relacjonujących zmagania. Czeka nas więc pojedynek teoretyków studiujących historię sceny z książek i praktyka rywalizującego na co dzień z czołówką kraju

Format turnieju w dalszym ciągu będzie przypominać ten rodem z legendarnego teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Goście będą odpowiadać na pytania, które zostały podzielone na sześć kategorii – Polacy za granicą, Wojna polsko-polska, Cytaty znanych ludzi, Na wysokim szczeblu, Czarny Piotruś oraz Wiedza o grze.

Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 21:15 i będzie dostępna na naszym kanale YouTube. Już teraz zostawcie suba i dzwonek, żeby na pewno zdążyć na quiz. Liczymy na waszą obecność na czacie i wspólną zabawę w trakcie quizu.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze