Czas na playoffy eLadies VALORANT Cup. Drużyna firingirl w pozycji faworyta

Czas na playoffy eLadies VALORANT Cup. Drużyna firingirl w pozycji faworyta

05.09.2021, 10:15:36

Już dziś poznamy pierwsze mistrzynie kobiecego turnieju VALORANTA w historii polskiej sceny. Po maratonie BO1 w fazie grupowej czas na playoffy, w których wystąpią cztery najlepsze ekipy. 

Wczorajsza inauguracja eLadies VALORANT Cup stanęła pod znakiem naprawdę emocjonujących spotkań. Jak można się było spodziewać, często kunszt taktyczny schodził na drugi plan, a my byliśmy świadkami prawdziwej jazdy bez trzymanki. Oglądaliśmy dużo świetnych akcji indywidualnych, ale nie zabrakło także skoordynowanych wariantów nastawionych na współpracę pomiędzy zawodniczkami.

Obie grupy znalazły swoich dominatorów. W zbiorze A bezkonkurencyjna okazała się Kamila „firingirl” Kopij i jej koleżanki z Boombociary, a w drugim zestawieniu najlepiej zaprezentowały się Agresywne Foczki, które potrafiły zarówno rozdwać karty od początku, jak i prezentować przepiękne powroty.

Zarówno Boombociary, jak i Agresywne Foczki, nie przegrały w swoich grupach nawet jednego meczu. Formacja firingirl w półfinale zmierzy się z ekipą Serpents, która również pokazała naprawdę świetną formę, a AF stanie w szranki z Magnificent Five.

Harmonogram dzisiejszych meczów w eLadies VALORANT Cup: 

  • 12:00 – Boombociary vs. Serpents
  • 14:00 – Magnificent Five vs. Agresywne Foczki
  • 16:00 – Wielki finał

Wszystkie mecze w ramach fazy pucharowej będziecie mogli oglądać na oficjalnym kanale eLadies.

Fot. Izako Boars

Tagi:
Agresywne Foczki AL3XANDRAS Boombociary eLadies VALORANT Cup Famina firingirl M5 Serpents
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze