Czas na omówienie ćwierćfinałów First Strike – TERP, Magvayer, Nero i NEEX w VALORANT TALK #5

01.12.2020, 09:44:46

Jak wchodzić na pełnej w nowy miesiąc, to tylko z kolejnym odcinkiem VALORANT TALK. W piątej odsłonie naszej serii porozmawiamy przede wszystkim o tym, co będzie się działo już w najbliższy czwartek oraz piątek podczas ćwierćfinałów First Strike. Fachową analizę wszystkich meczów oraz całej drabinki zapewnią jak zawsze Dominik „Nero” Dąbrowski, Tomasz „Magvayer” Filipiuk, Krystian „Terp” Terpiński oraz gość specjalny, którym tym razem będzie nie kto inny jak najlepszy rodzimy snajper – Sebastian „NEEX” Trela. 

O zakończonym procesie kwalifikacyjnym zostało powiedziane tak naprawdę wszystko i choć znaliśmy pełną listę uczestników, to bez drabinki ciężko było nakreślić predykcję na turniej główny. Dziś doskonale znamy już układ całej imprezy i w obliczu braku polskiej transmisji stwierdziliśmy, że każdy z match-upów zasługuje na solidną dawkę analizy oraz uplastycznienie najważniejszych narracji. Czy wszystko ma się na nowo sprowadzić do finału G2 vs. FPX? Czy nolpenki Aleksandra „zeeka” Zygmunta są bez szans w starciu z formacją Kirilla „ANGE1A” Karasiowa? Czy Patryk „Patitek” Fabrowski ma przed sobą autostradę do kolejnego tytułu w kolekcji?

Ćwierćfinały First Strike to jednak naturalnie znacznie więcej niż mecze dotyczące rodzimych reprezentantów. Na czynniki pierwsze rozłożymy między innymi arcyciekawe starcie pomiędzy Team Liquid oraz Team Heretics, a także zastanowimy się nad tym, kto powinien wyjść z tarczą z potyczki underdogów pomiędzy SUMN FC oraz Purple Cobras. O wszystkich zespołach z perspektywy zawodnika opowie nam NEEX, który z większością biorących udział w turnieju piątek rywalizował czy to podczas treningów, czy też oficjalnych przetarć.

Na koniec tradycyjnie już zrobimy sobie kącik wspominkowy i poprosimy NEEXA o powrót do przeszłości. Jak od kulis wyglądała budowa jego pierwszego składu? Czy decyzja Patitka o opuszczeniu inicjatywy na rzecz G2 Esports była bolesna? Skąd wziął się pomysł na przebudowę Entropiq i zrobienie w większości biało-czerwonego składu?

Początek transmisji został zaplanowany na godzinę 20:00. Już teraz zachęcamy naturalnie do zostawienia subskrypcji oraz włączenia powiadomień.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze