Czas na kolejny mecz Anonymo i NIP- tym razem Polacy podejmą szwedzkich młokosów

Czas na kolejny mecz Anonymo i NIP- tym razem Polacy podejmą szwedzkich młokosów

20.06.2021, 12:25:13

Mało wam pojedynków Anonymo Esports i NIP? No to nadchodzi kolejny. Już w najbliższy poniedziałek polska ekipa podejmie Young Ninjas w meczu otwarcia głównego turnieju Spring Sweet Spring. Podopieczni Adriana “imd” Piepera nie będą jednak jedynym biało-czerwonym akcentem na tym etapie zmagań. Bezpośrednie zaproszenie do turnieju otrzymali bowiem reprezentanci x-kom AGO.

Znowu te Ninje

Tym razem co prawda te młode ze szkółki adeptów, ale przecież grają pod tym samym logiem, więc na dobrą sprawę co za różnica? Anonymo Esports w swoim pierwszym meczu głównej fazy turnieju Spring Sweet Spring 3 podejmie Young Ninjas. Drużynę, przeciwko której Polacy meczu jeszcze nie przegrali. I nie, to nie tak, że nigdy z nimi nie walczyli – takie błyskotliwe żarty to innym razem. 

Anonymo ciężko pracowało na awans do głównego turnieju Spring Sweet Spring. Sukces udało się osiągnąć rzutem na taśmę, kiedy Polacy w meczu ostatniej szansy przetrwali szarżę rosyjskiego 1WIN i po niesamowicie wyrównanej serii zdołali zwyciężyć. Tu jednak nie będzie drużyn pokroju 1WIN, a Polacy muszą znacznie poprawić swoją grę. Ostatnie tygodnie nie zachwycają, jednak czasem brakuje jednego czy dwóch elementów, żeby wskoczyć na wyższy poziom.

AGO wyróżnione, AGO zaproszone

Dzięki hojności organizatorów Spring Sweet Spring będziemy mieli przyjemność oglądać w pucharowej rywalizacji aż dwie rodzime formacje. x-kom AGO zostało bowiem zaproszone do głównej fazy turnieju, w którym walka toczy się o 40 tysięcy dolarów i udziałem w LAN-owym wydarzeniu.

Polacy w swoim pierwszym meczu podejmą… 1WIN. Tak – tę samą ekipę, której szanse na awans pogrzebali reprezentanci Anonymo Esports. Jak do tego doszło? Rosjanie oraz Węgrzy z Budapest Five musieli otrzymać coś na wzór dzikiej karty. No cóż, dostaną kolejny oklep od biało-czerwonych. A było nie przyjmować zaproszenia.

Pary meczowe polskich formacji w pierwszej rundzie Spring Sweet Spring 3:

  • Anonymo Esports vs Young Ninjas
  • x-kom AGO vs 1WIN

Te mecze już w najbliższy poniedziałek. Około tydzień później poznamy natomiast mistrza trzeciej edycji Spring Sweet Spring.

Fot. Maciej Kołek / Anonymo Esports

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze