Czas na ESL Mistrzostwa Polski. Kto zainauguruje jesienny sezon?

Czas na ESL Mistrzostwa Polski. Kto zainauguruje jesienny sezon?

30.08.2021, 12:45:15

Po letniej przerwie wracają ESL Mistrzostwa Polski. Wiele czołowych ekip z naszego kraju staje do walki o wieczną chwałę i udział w katowickim Intel Extreme Masters. Na pierwszy ogień idą zawodnicy Wisły oraz Dolej Miodu, natomiast później na serwerze zastąpią ich reprezentanci HONORIS i M1 EDEN.

Sezon inny niż wszystkie

I to nie ze względu na wyszukane nagrody dla zwycięzców czy jakiś niesamowity format. Ten sezon będzie inny, ponieważ pierwszy raz od czasów chwały Virtus.pro czołowe ekipy z Polski postanowiły zrezygnować z udziału w EMP. Efekt? Lista uczestników nie budzi aż tak wielkiego podziwu, jak te z poprzednich edycji.

Za udział podziękowali bowiem zawodnicy Izako Boars, Illuminar Gaming czy nawet x-kom AGO, które wydaje się być najstabilniejszą ekipą na całym rodzimym podwórku. Bez tych trzech formacji EMP nie będą takimi samymi zawodami, jednak zastępcy tych drużyn nie będą przecież płakać, że otrzymali wyjątkową szansę walki o prym nad Wisłą.

Gotowi, do startu, start

W pierwszym starciu tego sezonu zobaczymy zawodników Wisły All in! Games Kraków, którzy raptem wczoraj osiągnęli niemały sukces. Biała Gwiazda zdominowała bowiem polskie kwalifikacje do V4 i jest o krok od awansu do głównego turnieju. Czy Dolej Miodu z Kamilem “KEi’em” Pietkunem w składzie zdoła zatrzymać tę rozpędzoną maszynę?

W drugim pojedynku również zobaczymy rywalizację Dawida z Goliatem. M1 EDEN w ESL Mistrzostwach Polski nie ma nic do stracenia, natomiast HONORIS owszem i to naprawdę sporo – tytuł mistrzowski. Jak w swoim pierwszym spotkaniu zaprezentuję się obecni królowie EMP?

Harmonogram na dziś:

  • 18:00 – Wisła All in! Games Kraków vs Dolej Miodu (Nuke)
  • 19:15 – Dolej Miodu vs Wisła All in! Games Kraków (Ancient)
  • 20:30 – HONORIS vs M1 EDEN (Inferno)
  • 21:45 – M1 EDEN vs HONORIS (Nuke)

Wszystkie spotkania ESL Mistrzostw Polski wraz możecie oglądać na oficjalnym kanale ESL Polska w tym miejscu.

Fot. HONORIS

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze