Czajek oficjalnie pierwszym graczem PDW

24.05.2021, 18:03:03

Mateusz “Czajek” Czajka został ogłoszony pierwszym zawodnikiem PDW. To m.in. wokół młodego midlanera stworzony został zespół nowej na polskiej scenie organizacji.

Przed godziną oficjalnie potwierdzono, że organizacja powstała na zgliszczach 7more7 Pompa Teamu przyjmie nazwę PDW. Wraz z odkryciem pierwszych kart, zdradzono wówczas, kto zasiądzie w sztabie szkoleniowym. Bez większego zaskoczenia padło na dotychczasowych trenera i analityka Pompy: Adrian „Zetural” Dziadkowiec i Marek „MenQ” Dziemian.

Niedługo kazali czekać na kolejne ogłoszenia przedstawiciele PDW. Jak się okazało pierwszym zawodnikiem z klubie prowadzonym przez Olę “komedyję” Cichosz został Czajek. Młody midlaner do niedawna reprezentował barwy Illuminar Gaming. Pod banderą Wielkiego Oka zdobył brązowe medale V sezonu Ultraligi, a także awansował do fazy grupowej European Masters.

W przeszłości Czajka stanowił również o sile 7more7 Pompa Teamu czy devils.one. Na koncie ma m.in. wywalczone w spektakularnym stylu mistrzostwo drugiego sezonu Ultraligi.

***

Dwa tygodnie temu 7more7 Pompa Team oficjalnie zniknął z esportowej mapy Polski. Jedna z najbardziej charakterystycznych drużyn na scenie League of Legends wyparowała ze względu na decyzje producenta LoL-a. Sergiusz “Nitrozyniak” Górski, a więc ówczesny właściciel klubu, został bowiem wykluczony ze wszelkich działań związanych z tytułami Riot Games.

Społeczność właściwie od początku domyślała się jednak, że w miejscu 7more7 Pompa Teamu na polskiej scenie League of Legends pojawi się nowa marka. W charakterystyczny dla niepokornych charakterów sposób organizacja komedyji nazywać będzie się PDW. 

PDW zajęło więc miejsce 7more7 Pompa Teamu w szóstym sezonie Ultraligi.

PDW spadkobiercą Pompa Teamu!

Fot. PDW

Tagi:
Czajek MenQ PDW Zetural
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze