Ćwierćfinał EU Masters z udziałem K1CK nagle przełożony
League of Legends
Newsy
POLSKI ESPORT

Ćwierćfinał EU Masters z udziałem K1CK nagle przełożony

06.05.2020, 23:15:47

Miała być walka o półfinał European Masters, jest przełożony mecz. K1CK eSports Club o awans do kolejnego etapu rozgrywek powalczy dopiero w czwartek.

O polskim finale marzy nie tylko Tomasz „TheFakeOne” Mianiuk. O polskim finale European Masters marzą rzesze sympatyków nadwiślańskiego esportu. Ale od polskiego finału dzielą nas jeszcze trzy kroki. Choć zwycięstwo AGO ROGUE z mousesports jest bezsprzecznym kopem motywacyjnym, trzymajmy nerwy na wodzy. Balonik pompować będziemy mimo wszystko, to pewne, ale na wystrzały konfetti poczekajmy jeszcze kilka chwil” – pisaliśmy przed startem spotkania.

Cóż – poczekać przyjdzie nam trochę dłużej niż myśleliśmy.

Choć pierwszy z zaplanowanych na środę ćwierćfinałów rozegrał się bez żadnych zarzutów, problemy techniczne stanęły na drodze organizatorów po godzinie 21:00.

Kiedy gracze Movistar Riders świętowali zwycięstwo z Fnatic Rising, podopieczni Pawła „delorda” Szabli dowiadywali się o przełożeniu walki o półfinał. Powód? Problemy z serwerami Riot Games.

Spotkanie K1CK eSports Club z GamersOrigin po zmianie harmonogramu odbędzie się więc w czwartek o godzinie 19:00. Transmisja meczu wraz z polskim komentarzem będzie dostępna na oficjalnym kanale Polsat Games.

Fot. Ultraliga / Radosław Makuch