CS:GO “Owocem miłości” Steama za aktualizacje w 2020 roku – ESPORTÓWKA

04.01.2021, 09:00:10

Lata mijają, ale deweloperzy CS:GO o swoim dziele nie zapominają. Tak przynajmniej uważają ci, którzy stoją za “Nagrodami Steama”. To właśnie oni wręczyli naszej ukochanej strzelance wyróżnienia “Owocu miłości” za liczne i trafne aktualizacje w 2020 roku. Można polemizować.

Prawdziwy owoc miłości

Niby tak, ale kurde nie do końca. Bo w 2020 roku naprawdę nie było się czym ekscytować. Operacja Broken Fang? Zero innowacji w kwestii misji, taki doprawiony losową przyprawą z szuflady, odgrzewany kotlet. Co poza tym? Ratowanie twarzy po pięciu latach i naprawa buga trenerskiego, który powinien zniknąć dawno temu. Wprowadzenie pingowania, które również namnożyło ilość błędów w grze. Filtrowanie czatu, które często cenzuruje losowe słowa. Tylko te ikonki zabójstw pozostawiły jednoznaczny, pozytywny wydźwięk.

Konkurencja musiała się nieźle obijać.

Nowy agent VALORANTA jak ten japoński skoczek, ale nie Kasai

Tylko ten drugi, no… jak mu tam? Ryoyu! A dokładnie to YORU, bo tak ma nazywać się nowy bohater wprowadzony do VALORANTA. Czym ma się wyróżniać? W gamie jego umiejętności znajdziemy inteligentnego decoya, oślepienie, teleportację czy swego rodzaju tryb zwiadowczy. Taki trochę OMEN, ale nie do końca.

Nowy król clutchów

Nie s1mple czy ZywOo. Też nie gwiazdy przeszłości, jak Snax czy shox, dla których clutchowanie było niegdyś chlebem powszednim. Nie Xyp9x, który w swoim fachu jest niepodrabialny. Świat ma nowego króla-solistę. Najwięcej clutchów w 2020 roku wygrał… blameF. Nie możemy doczekać się, aż zobaczymy go w czołowej piątce rankingu HLTV.

A skoro o rankingu mowa…

Wczoraj poznaliśmy osiemnaste działo ubiegłego roku. W czołowej dwudziestce rankingu najlepszych zawodników CS:GO ostatnich dwunastu miesięcy znalazł się reprezentant FURII – KSCERATO. I teraz jedno jest już pewne – HLTV postanowiło zrobić ukłon w stronę Europejczyków, którzy w 2020 roku mieli o wiele ciężej. To oni zdominują czołowe lokaty.

Rybson pierwszy ujawnionym uczestnikiem szachowego turnieju

Na Gucia czy saja przyjdzie jeszcze czas, ale Rybson też spoko. Nie możemy się doczekać ostatecznego werdyktu – gracze którego tytułu są lepsze w grę królewską? Intuicja podpowiada, że LoL-a, ale rozum, że żadni. To będzie cudowny turniej.

Fot. Valve

Tagi:
blameF CS:GO ESPORTÓWKA KSCERATO Rybson Steam VALORANT Valve YORU
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze