CS:GO ale to Valorant – ESPORTÓWKA

31.03.2021, 09:30:26

Niezapomniana wyprawa po Esports Perfromance Center razem z Pawłem „innocentem” Mockiem, szalona hybryda Counter-Strike’a i Valoranta, przebudzenie legend z okresu panowania 1.6, Paweł „Dycha” Dycha żonglujący fińskimi zdaniami i coś, w czym nikt Wiktorowi „TaZowi” Wojtasowi już nie podskoczy. Albo w skrócie – środowa ESPORTÓWKA.

innocentTV zaprasza do EPC

Takiego oprowadzania po Esports Performance Center jeszcze nie było. Paweł „innocent” Mocek zabrał swoich widzów do najskrytszych zakątków szkoleniowego obiektu i odsłonił kilka kart związanych z treningami Anonymo Esports. Przy okazji – pokazał też, jak nie grać w bilard…

CS:GO ale to Valorant

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby Counter-Strike: Global Offensive w Valorantowym opakowaniu? Spokojnie, my też nie. Ale skoro poruszyliśmy już ten temat… Nauka z filmu TheWarOwla płynie podobno jedna: mapy zaprojektowane w stylu Riot Games potrafią sprawić w CS-ie wiele radochy.

NEO 1.6

HONORIS ogrywające Anonymo Esports wynikiem 2:0 w ESL Mistrzostwach Polski i Filip „NEO” Kubski, dzięki któremu by się to nie wydarzyło? Chcielibyśmy oglądać podobne zaskoczenia dużo, dużo częściej.

F0rest 1.6

A propos bestii z czasów Counter-Strike’a 1.6 – niedawno przebudziła się kolejna. To Patrik „f0rest” Lindberg z Dignitas rozstawia rywali po kątach. Widzieliście jego ostatnie mecz przeciwko x-kom AGO i Dignitas? Cóż, Jastrzębie i Biała Gwiazda zapamiętają je głównie przez legendarnego Szweda.

Ota käyttöön

Paweł „Dycha” Dycha odkrył w sobie nowe powołanie. Podobno na jego korepetycje z języka fińskiego już ustawiają się kolejki głodnych wiedzy lingwistów!

Polscy królowie

Za to właśnie kochamy graczy pokroju Wiktora „TaZa” Wojtasa, Filipa „NEO” Kubskiego, Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego, ale i legendy z innych krajów. Są z nami właściwie od zawsze i nieustannie przemawia przez nich wielka pasja oraz głód zwyciężania. Czapki z głów, Panowie!

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze