CS-owy podryw na s1mple’a, pasha nagrywa w domu sceny z “Kevina” – ESPORTÓWKA

CS-owy podryw na s1mple’a, pasha nagrywa w domu sceny z “Kevina” – ESPORTÓWKA

27.11.2020, 00:41:00

Co, kłopoty sercowe? Dziś pokażemy wam niezawodny podryw na s1mple’a, który ma sto procent skuteczności. Warunek jest jeden – musicie nazywać się Aleksandr Kostyliev. No i tutaj pies pogrzebany. Na pocieszenie zostawiamy wam alternatywną wersję “Kevina” w domu pashyBicepsa. Jak wyszło? Odpowie wam na to kolejna ESPORTÓWKA.

s1mple – bóg gry, człowiek renesansu, prawdziwy dżentelmen

Spodobała wam się ostatnio jakaś dziewczyna i nie bardzo wiecie, jak jej zaimponować? Nie ma nic prostszego – zaproście ją na serwer i zostańcie jej osobistym bodyguardem. Dokładnie tak, jak zrobił to s1mple. A jeśli ktoś zaatakuje wasze oczko w głowie, musicie odpłacić się dokładnie takim one tapem, jakiego przeciwnikowi wypłacił Ukrainiec. Inaczej nie ma mowy o przebaczeniu.

Byku, skomentuj sobie Flashpointa…

Nie ma na tym świecie nic prostszego. W dobie walki na miliony dolarów o prawa do transmitowania wydarzeń esportowych pomysł Flashpointa wydaje się zbawienny dla wielu aspirujących komentatorów. Bo zmagania z drugiej odsłony milionowej ligi może transmitować każdy. Wystarczy napisać do działaczy, wrzucić #Flashpoint do tytułu strumienia i przekazać zapisy po zakończeniu. Lepszej okazji do sprawdzenia się w roli komentatora międzynarodowych wydarzeń już nie będzie. Próbujcie szczęścia!

Nowa kolekcja ubrań od pashy

W sumie bardziej kolekcyjka, aniżeli kolekcja, bo to raptem trzy bluzy z kapturem. Ale za to jakie. Przyznajemy bez bicia, że kolory produktów nas najzwyczajniej urzekły, a sam design wydaje się schludny i co najważniejsze – nie przesadzony. Czy zamówimy? Pomidor. A wy sprawdźcie sami, czy coś wpasowuje się w wasze gusta.

Jactroll czy zwykły troll?

W tym LoL-owym off-seasonie chyba nic nas już nie zaskoczy. No dobra, Jakub “Jactroll” Skurzyński przechodzący za ocean to byłoby jednak coś. Skąd ten pomysł? No jeśli sam zainteresowany wrzuca na Twittera filmik, na którym wachluje się “plikiem” dolarów, to chyba coś jest na rzeczy, prawda? Z drugiej strony ten “plik” dość ubogi, bo ledwo dziesięć dolców się tam uzbiera. To będzie jakaś minutowa stawka SwordArta, prawda?

pasha szykuje się do świąt

Nie tylko nowe ubrania, ale też aktywne przygotowania do świąt, w końcu od tych dzieli nas niecały miesiąc. Jak najlepiej się szykować? Może robić zapasy mandarynek? Albo przymasować, aby strój Mikołaja w tym roku nie wyglądał jak worek? A po co, skoro można odtwarzać sceny z “Kevina samego w domu”. Jak na przykład tę, w której ulubiony dzieciak wszystkich Polaków zjeżdżał na sankach ze schodów. W roli sanek materac, w roli Kevina córka Jarka. Sami zobaczcie.

.

Fot. EPICENTER

Tagi:
FLASHPOINT Jactroll pashaBiceps s1mple
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze