CREATIVE AVEZ znów zmienia. Kapitan wylądował za burtą

27.07.2021, 21:59:22

CREATIVE AVEZ nie daje o sobie zapomnieć. Ośmiornice od tygodni bombardują esportową społeczność informacjami o zmianach kadrowych. Tym razem z głównym składem formacji rozstał się Dominik “Warp” Murawa. 

Warp reprezentował CREATIVE AVEZ od marca bieżącego roku – tuż po tym, gdy zaistniał w projekcie piratesports. W szeregach Ośmiornic pełnił zresztą odpowiedzialną funkcję kapitana zespołu. To on współtworzył formację, doprowadzając ją m.in. do udziału w Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. Zespół nie zdołał jednak utrzymać się w elitarnym gronie najlepszych ekip PLE.

Dziękujemy za zaangażowanie w budowę drużyny oraz wszystkie godziny, które mogliśmy spędzić razem na serwerze podczas treningów i oficjalnych spotkań. Życzymy Tobie Dominiku powodzenia w dalszej karierze, która na pewno będzie owocna i pełna sukcesów. Trzymamy za Ciebie kciuki! Samych headów! pożegnali się z dotychczasowym liderem włodarze AVEZ.

Rozstanie z Warpem jest kolejnym rozdziałem znaczącej przebudowy składu. Zaledwie tydzień temu formację zasilił Dominik “fanatyk” Barkiet, wchodząc tym samym w buty Pawła „pawkom” Mitury. W czerwcu informowaliśmy natomiast o zakontraktowaniu Dawida “pendzelka” Ryczko, który uzupełnił lukę po Szymonie “RisLu” Kuźmie

W CREATIVE AVEZ zobaczymy więc trzeciego już zawodnika, który zastąpi graczy ze składu ogłoszonego w marcu. Kiedy możemy spodziewać się ogłoszenia nowego nazwiska? – Niedługo – zapowiadają enigmatycznie włodarze sekcji.

Skład CREATIVE AVEZ:

  • Dawid „SaMey” Stańczak
  • Rafał „sNx” Snopek
  • Dawid „pendzelek” Ryczko
  • Dominik „fanatyk” Barkiet

Ośmiornice dozbrajają się przed nadchodzącym sezonem ESEA Main, a także niezwykle ważnymi barażami, w których walka toczyć się będzie o powrót do Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esprotowej.

W międzyczasie włodarze organizacji rozbudowują natomiast struktury, wcielając do swoich szeregów dodatkowe sekcje. Mowa o stworzeniu drugiej sekcji Counter-Strike: Global Offensive nazwanej hucznie CREATIVE KRAKEN.

Nudy nie ma. Jak do tej pory – sukcesów również brakuje.

Ośmiornica przygarnia Krakena. CREATIVE AVEZ z drugim składem CS:GO

Fot. piratesports / Jeremi Śpiewak

Tagi:
CREATIVE AVEZ Warp
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze