Ośmiornica przygarnia Krakena. CREATIVE AVEZ z drugim składem CS:GO

26.07.2021, 14:37:15

CREATIVE AVEZ raz jeszcze postanowiło poszerzyć swoje ilościowe wpływy na scenie. Ośmiornice ogłosiły wcielenie w struktury drugiego składu Counter-Strike: Global Offensive. Warszawska organizacja uwolniła Krakena.

Sześcioosobowa ekipa na scenie znana była do tej pory jako Gloria Victoribus Clan. Do ich największych sukcesów należy bez wątpienia przedarcie się przez zmagania ESEA Intermediate i awans na poziom Main. Oprócz tego zespół stanął na szczycie finałowego turnieju zimowego i ligi Masters organizowanych przez arrMY. 

Jako Gloria Victoribus Clan gracze wywalczyli również miejsce w zamkniętych kwalifikacjach ostatniego sezonu ESL Mistrzostw Polski. I choć odpadli już w pierwszej turze po meczu z PGE Turowem Zgorzelec, poznali smak zmagań zrzeszających krajową czołówkę. Aktualnie znajdują się na 18. miejscu w rankingu najlepszych zespołów w Polsce prowadzonym przez Cybersport.pl.

Druga formacja spod szyldu Ośmiornic ochrzczona została nazwą CREATIVE KRAKEN. To znaczący sygnał pokazujący, że nie powinniśmy traktować jej niczym typowej akademii. Prawdopodobnie oba zespoły regularnie rywalizować będą o miano przodownika organizacji. 

Skład CREATIVE KRAKEN:

  • Artur „LeS” Leszczyński
  • Piotr „pk” Kania
  • Dominik „Murlok” Balawender
  • Maciej „FPS” Trypuć
  • Paweł „smoothie” Kosek
  • Roland „Ultimate” Tomkowiak

Drugi skład CREATIVE AVEZ pochwalić może się 13. pozycją w klasyfikacji prowadzonej przez Cybersport.pl. Od kilku tygodni Ośmiornice prowadzą zresztą kadrową przebudowę. Kilka dni temu zakontraktowały przecież Dominika “fanatyka” Barkieta znanego choćby z Wisły All in! Games Kraków, CLEANT.mix czy M1 EDEN.

fanatyk dołącza do składu CREATIVE AVEZ

Pomysł posiadania dwóch składów nie jest w obozie AVEZ niczym nowym. W przeszłości klub dzielił sekcję Counter-Strike: Global Offensive na główny skład oraz akademię Squids, a także wspierał dywizję żeńską.

Fot. AVEZ Esport

Tagi:
CREATIVE AVEZ CREATIVE KRAKEN
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze