Counter-Strike na klasówce z matmy – ESPORTÓWKA

22.02.2021, 00:21:05

Co prawda klasy esportowe nie zaskakują już nikogo, jednak obecność CS-owych zagadnień na klasówkach w klasycznych szkołach to już coś nowego. Jaka jest szansa na zabicie przeciwnika z Deagla w siedmiu strzałach? Odpowiedź brzmi – gdy strzelamy my, to żadna. A kiedy po drugiej stronie jest przeciwnik, wystarczy jedna kula.

Wietnamskie równanie

Zawodnik ma w dłoniach Desert Eagle i za chwilę podejmie przeciwnika. Każdy wystrzelony przez niego strzał ma 50% szans na trafienie rywala. Jeżeli strzał jest celny, istnieje też szansa na trafienie w głowę, co skutkuje natychmiastowym zabójstwem przeciwnika, w innym przypadku potrzeba trzech trafień, aby pozbawić oponenta życia. Jakie jest prawdopodobieństwo zabicia rywala w siedmiu strzałach?

Zapraszamy do zabawy.

Ponaparzaj się z Polską Premier w Tekkenie

To nie żarty. Twórcy Tekkena naprawdę już wkrótce dodadzą do swojej produkcji Polską Premier. Oczywiście mowa o postaci fikcyjnej, a nie żadnej karykaturze prawdziwej Premier. Mimo wszystko pomysł jest dość… ciekawy. Sami zobaczcie zwiastun.

Esportowa Familiada

Wyobrażacie sobie Karola Strasburgera zadającego pytanie z początku naszej ESPORTÓWKI? Nie? No i dobrze, bo do tego pewnie nigdy nie dojdzie, jednak nasza społeczność potrafi czynić cuda. I właśnie powstaje esportowa wersja kultowego teleturnieju. Chcecie być jej częścią? Zostańcie słynnymi “ankietowanymi”.

Rudy myha na CS-owym LAN-ie w Płońsku

To nie są żadne żarty, poważnie. Pokaźnych rozmiarów mikrofonik już wtedy zwiastował jednak kierunek, w którym pójdzie Pan myha. Tylko gra jakaś inna.

Fot. Pixabay

Tagi:
Counter-Strike Familiada myha Tekken
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze