Complexity z kolejną dziurą w składzie. blameF odchodzi z zespołu

Complexity z kolejną dziurą w składzie. blameF odchodzi z zespołu

30.10.2021, 11:11:18

Czarne chmury gromadzą się nad CS-ową dywizją Complexity. Miał być Juggernaut i w sumie to kiedyś był. Teraz z tej potęgi nic jednak nie zostało, a drużyna osłabiła się jeszcze bardziej. Z organizacją pożegnał się bowiem Benjamin “blameF” Bremer.

blameF zdradza kulisy pożegnania

Duńczyk to wciąż jeden z najlepszych zawodników na świecie. Jego ambicje nie pozwalały mu na dalszą tułaczkę z kulawym zespołem Complexity, dlatego postanowił opuścić zespół. Wszystko po to, aby móc jeszcze bardziej rozwinąć i stale pielęgnować swój talent. Tak pewnie pomyśleliście. A jak było w rzeczywistości?

– Zostałem wyrzucony – przyznał podczas wczorajszej transmisji na żywo Duńczyk.

Drużyna postanowiła więc pozbyć się swojej największej gwiazdy i tak naprawdę jedynego ogniwa, które dawało nadzieję na lepsze jutro. Czy pożegnanie z Benjaminem ma jakiś związek z tym, że z Complexity od jakiegoś czasu współpracuje niesforny Marcelo “coldzera” David. Nie wiemy i światełka w tunelu też nie widzimy, bo czyjeś gigantyczne ego nam je przesłania.

Co dalej z Complexity, co dalej z Benjaminem?

Jasnej odpowiedzi na pierwsze z pytań nie ma, wszak w składzie powstało tyle dziur, że każdy scenariusz jest możliwy. Nie zdziwimy się, jeśli po kilku kolejnych tygodniach wspólnych treningów zawodnicy podejmą decyzję o rozwiązaniu drużyny. W końcu budowa wszystkie od podstaw i to kolejny raz prosta nie będzie.

Nieco więcej wiemy natomiast na temat tego, co może czekać duńskiego strzelca. blameF sam przyznał, że nie zamyka się na pozostanie w Ameryce Północnej i tak naprawdę jest w stanie grać w każdy projekt, w który tylko uwierzy. Nam zatem pozostaje obserwować Majorowe zmagania. Ci, którym nie pójdzie, jako pierwsi zgłoszą się do zawodnika ze Skandynawii.

Skład Complexity wygląda teraz następująco:

  • Justin „⁠jks⁠” Savage
  • Patrick „⁠es3tag⁠” Hansen
  • Marcelo „⁠coldzera⁠” David – stand-in
  • Luis „⁠peacemaker⁠” Tadeu – trener

Fot. DreamHack / Stephanie Lindgren

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze