Kto wygra Community Cup? Na placu boju pozostały trzy drużyny

15.11.2020, 13:56:06

To były trzy dni pełne emocji – zarówno pozaserwerowych, jak i tych związanych bezpośrednio z grą. Ostatecznie jednak Community Cup zmierza do końca. Na placu boju zostały już tylko trzy formacje. Która z nich sięgnie po puchar?

Z rozgrywkami pożegnali się już bezsprzeczni faworyci z Homeless, Orły reprezentujące PRIDE, Reprezentacja Polski, Cromcodiles czy 1stCav Esports Club. Z akcji wyleciały też Kancelaria PSR6, Polskie Kokoski i Nałęczowianka E-Sport. Po trzech dniach pełnych kontrowersji, twitterowych kłótni, ale również meczów z prawdziwego zdarzenia, grono pięćdziesięciu pięciu zespołów skurczyło się do trzech ekip.

W trójcy drużyn najlepiej radzących sobie podczas Comminity Cupa znalazły się ostatecznie XPG Invicta i Humminagbirds, a więc dwóch uczestników niedawnego Polish Masters, a także MayDay.pro z Durawixem i Deniem na pokładzie.

To zresztą sekcja Durawy i Janiaka jest na najkrótszej drodze do potencjalnego triumfu. Na rywala oczekuje bowiem już w wielkim finale. W trakcie turnieju zespół ustrzegł się wpadek, wychodząc obronną ręką z każdego pojedynku. Na liście jego ofiar znajdują się m.in. Hummingbirds, XPG Invicta, Cromcodiles czy Nałęczowianka.

O tym, z kim MayDay.pro zagra o puchar, zadecyduje pojedynek w drabince przegranych. XPG Invicta zmierzy się w nim z Hummingbirds. Feniksy czy Kolibry? Jedna z najbardziej ugruntowanych marek na scenie czy beniaminek Polish Masters kończący sezon na dnie tabeli? Rozsądek podpowiada, by za faworyta uznać Invictę. Doświadczenie przypomina jednak o tym, jak nieprzewidywalny jest nie tylko Rainbow Six: Siege, ale esport w całym swym ogóle.

Community Cup – turniej skierowany do zespołów Rainbow Six: Siege w czasie przedłużającego się off-seasonu.

Finał drabinki przegranych zaplanowano na godzinę 18:00. Tuż po nim odbędzie się konfrontacja podsumowująca całe rozgrywki.

W puli nagród umieszczono 10 tysięcy złotych w nagrodach rzeczowych, na które składają się sprzęt komputerowy oraz gadżety tematyczne. Mistrzowskiego tytułu broni XPG Invicta. To właśnie Feniksy zwyciężyły bowiem inauguracyjną odsłonę Community Cupa. Czy uda im się powtórzyć sukces?

Fot. Community Cup
Tagi:
Community Cup Hummingbirds MayDay.pro XPG Invicta
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze