Co za miks! Dolej Miodu walczy o triumf w ESEA Cash Cup

25.07.2021, 10:37:08

Sami nie wiemy, co zachwyciło nas bardziej – nazwa drużyny, czy jej gra. Dolej Miodu wygrało bowiem wszystkie wczorajsze mecze ESEA Cash Cup i jest dwa kroki od końcowego triumfu. Na tym samym etapie znajdują się też inni krajowi zawodnicy – ex-Pompa i Tomasz “phr” Wójcik z jego Finest.

Pewnie ciekawi was jak wygląda pełny skład Dolej Miodu, także nie będziemy dłużej trzymać was w niepewności. Ta gwiazdorska układanka rozpoczyna się od Grzegorza “SZPERO” Dziamałka z Wisły All in! Games Kraków. Dwa kolejne miejsce uzupełniają będący pod kontraktami w Anonymo Esports Kamil „KEi” Pietkun oraz  Wiktor ”mynio” Kruk. Co z resztą wakatów? Przypadły one Olkowi “hadesowi” Miśkiewiczowi, który na co dzień reprezentuje barwy ENCE, a także Piotrowi “nawrotowi” Nawrockiemu, który od kilku dni jest wolnym strzelcem. Dla wszystkich zmartwionych – spokojnie, to nie początek szufli, a jednorazowa akcja.

Miks w gwiazdorskiej obsadzie podejmie dziś drużynę z prawdziwego zdarzenia. Ukraińskie KHAN spróbuje zatrzymać biało-czerwoną ofensywę. Nawet jeśli im się to uda, to w finale będzie czekać na nich co najmniej jeden Polak. A to za sprawą drużyn biorących udział w drugim półfinale.

Zobaczymy tam bowiem ex-Pompę, której w ESEA Cash Cupie barw broni dwójka rodaków. Bartosz “baljs” Mikołajewicz i Patryk “Demho” Tomaszewski staną przed sporym wyzwaniem, wszak ich przeciwnikiem jest Finest – ekipa, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę na międzynarodowej scenie. A w niej? Dla jednych były zawodnik chociażby AGO, dla innych oddany szkoleniowiec Emeritos Banditos. Dla nas po prostu świetny strzelec – phr.

Harmonogram na dziś:

  • 16:00 – ex-Pompa vs Finest (transmisja)
  • 16:00 – Dolej Miodu vs Finest (transmisja)
  • 19:00 – wielki finał

Triumfator rozgrywek zgarnie na swoje konto 3 tysiące dolarów, natomiast wicemistrz zadowoli się trzykrotnie mniejszą wygraną.

Fot. ENCE // Anonymo Esports/Maciej Kołek // Wisła All in! Games Kraków/Jeremi Śpiewak

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze