Co tam IEM, gdy na serwer wchodzą StylDunów i Illuminar Gaming

19.02.2021, 10:00:50

Nie samym IEM Katowice człowiek żyje, prawda? W międzyczasie rozgrywają się przecież kwalifikacje do kolejnych zawodów spod szyldu Snow Sweet Snow, które dla polskich drużyn są ulubioną formą rywalizacji. W grze o ostatnie miejsce w drugim etapie eliminacji została garstka formacji, w tym StylDunów i Illuminar. I to właśnie te składy skrzyżują dziś na serwerze swoje karabiny.

Nie będzie to pierwsze przetarcie obu składów. StylDunów po powrocie do wspólnej rywalizacji i nowy skład Illuminar Gaming spotkali się na serwerze już jakiś czas temu. W początkowej rundzie kwalifikacji do Snow Sweet Snow 2 lepsi okazali się podopieczni Jędrzeja “bogdana” Rokity, jednak zwycięstwo odnieśli po wielkich męczarniach.

Dlatego rezultat dzisiejszej batalii pozostaje jak najbardziej otwarty, a wróżenie z fusów nie ma w tym przypadku najmniejszego sensu. Bo jasne, Illuminar może być drużyną, jednak krótki okres współpracy wciąż charakteryzuje ich miksowym stylem gry. A w takich pojedynkach wiadomo tylko jedno – że niczego nie wiadomo.

Jeżeli jednak Paweł “byali” Bieliński będzie klikać tak, jak na jednej ze swoich ostatnich transmisji w internecie, jesteśmy przekonani, że StylDunów może sięgnąć po upragniony rewanż na zawodnikach Illuminar. Zresztą sami zobaczcie.

Zwycięzca dzisiejszej bitwy dołączy do x-kom AGO i kilkunastu innych formacji w drugim etapie walki o Snow Sweet Snow 2. Trzeba przyznać, że droga do mistrzostwa tych rozgrywek momentami bywa bardziej wyczerpująca, niż walka o Majora, jednak my – kibice – nie możemy narzekać. Im więcej spotkań rodzimych formacji, tym lepiej dla nas.

Na najlepszą ekipę drugiej edycji Snow Sweet Snow czeka 40 tysięcy dolarów. Reszta obejdzie się smakiem. System niesprawiedliwy, jednak dodający każdemu pojedynkowi dodatkowego dreszczyka emocji. Bo przecież żaden z uczestników nie chce opuszczać pola bitwy z pustymi rękami.

12:00 – StylDunów vs Illuminar Gaming (transmisja)

Fot. EPICENTER / GG League/Maciej Kołek

Tagi:
Illuminar Gaming Snow Sweet Snow Styldunow
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze