Co się stało z Panem Nitrozyniakiem? – ESPORTÓWKA

03.04.2021, 00:07:45

Jeszcze przedwczoraj spokojnie walczył o Twitterową sprawiedliwość – dzień jak codzień. Dzień później jednak otrzymaliśmy szokującą wiadomość – konto Nitrozyniaka nie istnieje. Społeczność cierpi i domaga się powrotu potężnego włodarza. Takie i inne cuda tylko w codziennej ESPORTÓWCE.

Ten trick sprawi, że rywal już nigdy nie wejdzie wam niepostrzeżenie na plecy

Macie dość tych spoconych gości, których pod każdym klawiszem na klawiaturze mają zbindowany walk? Spokojnie, ktoś wreszcie odnalazł sposób na tych delikwentów. W najbardziej pożądanym korytarzu wystarczy zostawić Zeusa i co jakiś czas sprawdzać, czy przypadkiem nikt go nie podniósł. Sukces gwarantowany.

Fnatic pomyliło dni

W Polsce przestawiamy czas o jedną godzinę, a we Fnatic najwyraźniej o cały dzień. Wczorajszy występ pomarańczowo-czarnych był bowiem niczym przykry żart na Prima Aprilis.

Nitro zniknął z Twittera

Potężny włodarz równie potężnego 7more7 Pompa Team najprawdopodobniej zawiesił konto. Społeczność już tęskni i domaga się powrotu…

A czemu Nitrozyniak tak właściwie opuścił Twittera? Jedni mówią, że psycha zrobiła głęboki przysiad, ale my tego nie kupujemy. Wyczuwamy tu jakiś głębszy plan, albo tak po prostu. Odszedł na chwilę, żebyśmy pisali bezsensowne artykuły i szukali przyczyny. Sprytnie.

Bestia z Barczewa ma konkurencję

Paweł “Czekolad” Szczepanik może czuć się zagrożony, bowiem w jego rodzinnym mieście pojawiła się nowa bestia.

Camaro w CS-owym wydaniu

Nie dość, że porządna marka, to jeszcze wyjątkowy design. Co prawda na razie to tylko powiększony w programie resorak, ale nie ma co ukrywać – taką bryką na długiej rozpędzalibyśmy się do setki w trzy i pół sekundy. A znajdziecie ją w tym miejscu.

hades szykuje format kompa

Po takiej akcji zrobilibyśmy dokładnie to samo.

Fot. 7more7

Tagi:
Czekolad Fnatic Fusialka hades nitrozyniak
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze