Co Fusialka wie o CS:GO? – ESPORTÓWKA

27.07.2021, 00:47:51

Może i to niezbyt dobry moment na wrzucanie członków EKIPY do ESPORTÓWKI, jednak czego nie robi się dla contentu? Dziś o wiedzy Fusialki na temat CS:GO, ale też o tym, co praca na komentatorce robi z człowiekiem i idealnych outfitach. Zapraszamy.

Idealny outfit nie istn…

Niby to takie proste, jednak brakuje nam tu jednego, bardzo ważnego elementu. Panie Cieszyński, należy wyciąć na klacie dziurę na dywan, aby Twitter znów mógł zawrzeć w swoich ponadprzeciętnych dyskusjach o cudzym owłosieniu.

Before and after pandemia

Zestawienie zdjęć, które jest istną kopalnią memów. Swoje podpisy podawajcie w komentarzach, bo możliwości jest naprawdę wiele.

Potrzebujemy Stopy w polskim esporcie

Wyobrażacie sobie Morgena czy Izaka w takiej odsłonie? Właśnie tego potrzebujemy.

Case Esport znów zbierze brazylijskie legendy?

coldzera, fer i zews znów pod jedną banderą? My tylko dodamy, że romans TACO z GODSENT nie układa się najlepiej, Liquid z FalleNem na pokładzie nie odnosi sukcesów, a fnx lepiej radził sobie na Majorach niż w telewizji. Casemiro, musisz.

Co Fusialka wie o CS:GO?

Członkini Ekipy Karola “Friza” Wiśniewskiego wpadła w odwiedziny do Wiślaków z Krakowa. Efekty na poniższym nagraniu. My czekamy na Ekipę Dziamałka i odcinek w basenie pełnym kulek. Da się zrobić?

Fot. GG League / Maciej Kołek

Tagi:
Ekipa ESPORTÓWKA Fusialka
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze