Co czytaliście najchętniej w 2020 roku?

Co czytaliście najchętniej w 2020 roku?

29.12.2020, 11:03:03

Rok coraz bardziej zbliża się do końca, więc czas przypomnieć te teksty, które w 2020 czytaliście najchętniej. Bez wątpienia ostatnie miesiące stały pod znakiem wywiadów, ale nie tylko. Dość popularny był też temat zmian w G2 Esports. Zobaczcie sami!

izak: VALORANT jest prawdziwym ratunkiem dla Counter-Strike’a

Wywiad z Piotrem „izakiem” Skowyrskim przy okazji premiery VALORANTA. Jak w czerwcu najpopularniejszy polski komentator oceniał nową grę Riot Games? Jakie jej dawał szansę na walkę z CS:GO? Przypomnijmy sobie tę rozmowę.

Czytaj tutaj.

“Nic się nie zmienia – wciąż jestem najgorszy w drużynie” – świat wita Rekklesa w G2

Transfer Martina „Rekklesa” Larssona do G2 Esports zrobił duży szum na całej scenie. Mówili o nim wszyscy, więc nic dziwnego, że tekst podsumowujący reakcje ludzi przyniósł tak duże zainteresowanie. Jak społeczność komentowała dołączenie byłego reprezentanta Fnatic do nowej drużyny?

Czytaj tutaj.

Nitrozyniak: Choćby IHG było w tabeli przedostatnie, a Pompa ostatnia, to nasze bezpośrednie mecze zawsze będą klasykiem

LoL-owe derby Polski pomiędzy Illuminar Gaming a Pompa Team to temat, który grzeje fanów od wielu lat. Podobnie było w tym roku w ramach czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi. Wywiad z Sergiuszem „Nitrozyniakiem” Górskim, właścicielem Pompy, także przyciągnął dużą grupę odbiorców.

Czytaj tutaj.

kuben: Dla mnie wciąż liczy się jedno. Zwyciężanie

Wywiad rzeka z trenerem, który w swojej esportowej karierze przeżył sporo. O rozstaniu z Virus.pro, kulisach pracy dla rosyjskiej organizacji, powodach zniszczenia zespołu i swojej przyszłości opowiedział nam w lutym Jakub „kuben” Gurczyński.

Czytaj tutaj.

Najgłupsze pomysły Valve – gdy skill schodził na drugi plan

Powiedzmy sobie szczerze – gdyby Valve siedziało z założonymi rękami, to ich flagowy tytuł mógłby zacząć przypominać te flaki z olejem. Niektóre z innowacji wymknęły się jednak spod kontroli. O rewolwerowcach bez głowy czy miłośnikach CoD-a w Counter-Strike’u mówiło się wiele, jednak który z nich zwyciężyłby za teksańską knajpą w samo południe? Przypomnijmy sobie najgłubsze pomysły Valve.

Czytaj tutaj.

G2 cieszy michę, Fnatic zmawia pacierz. Znamy pary ćwierćfinałowe Worlds 2020

W tym roku interesowaliście się też występem polskich graczy na Worldsach. Byliście bardzo ciekawi, z kim w ćwierćfinale zmierzy się G2 Esports, a z kim Fnatic. Tekst o losowaniu par play-offów cieszył się naprawdę sporym zainteresowaniem. A był tylko informacyjny.

Czytaj tutaj.

Mistrz, którego w plebiscycie na sportowca roku nie zobaczycie

W tym roku zadbaliśmy także o tych, którzy na co dzień esportem nie żyją. Z tego powodu przygotowaliśmy tekst o Marcinie „Jankosie” Jankowskim, naszym towarze eksportowym. Reakcje ludzi były różne, ale nie zabrakło pozytywnych komentarzy.

Czytaj tutaj.

Fot. Riot Games / Michał Konkol

Tagi:
G2 Esports Izak kuben nitrozyniak
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze