Cloud9 stawia na Wild Rift, ruszając z otwartym naborem dla graczy

28.06.2021, 11:59:55

Cloud9 rozszerza bazę esportowych sekcji. Tym razem organizacja spod dziewiątej chmury otworzyła zapisy do drużyny Wild Rift, a więc mobilnego odpowiednika League of Legends.

Pierwszym reprezentantem Cloud9 został Donovan “Zelo” Man. Choć o samym graczy niewiele wiadomo, ten chwali się obecnością w czołowej dwudziestce Ameryki Północnej, a także rangą Grandmastera osiągniętą w dziesiątym sezonie League of Legends.

Wykorzystam tę okazję i będę niezwykle ciężko pracował, aby pomóc w wyniesieniu Cloud9 na szczyt nie tylko Ameryki Północnej, ale i świata – przyznał Zelo w oficjalnym komunikacie na Twitterze.

To właśnie wokół Zelo formować będzie się zespół. Włodarze Cloud9 zdecydowali się jednak na nietypowy sposób doboru partnerów. Klub otworzył bowiem otwarty nabór. Aby wysłać aplikację, wystarczy wypełnić formularz, zdradzając swój wiek, narodowość, najwyższą z osiągniętych rang czy preferowane role w drużynie.

Natus Vincere otwiera drużynę Valorant. Nabór do składu otwarty!

Cloud9 aktualnie chwali się aż siedemnastoma sekcjami esportowymi. Na długiej liście znajdują się aż trzy składy League of Legends, a w tym akademia i zespół amatorski, Rainbow Six: Siege, Teamfight Tactics, dwie ekipy VALORANTA czy właśnie Wild Rift, ale również Apex Legends, Brithish Hurricane, Fortnite, Halo, Hearthstone, London Spitfire, Super Smash Bros, World of Warcraft czy szachy.

W marcu bieżącego roku zakończył się ponadto hucznie zapowiadany i sowicie opłacany projekt Counter-Strike: Global Offensive. Od tego momentu amerykańska organizacja nie zwróciła ponownie uwagi na tytuł Valve.

Fot. Riot Games

Tagi:
Cloud9 Wild Rift
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze