Pobudka, Ameryko! Cloud9 wciąż bez zwycięstwa na MSI

Pobudka, Ameryko! Cloud9 wciąż bez zwycięstwa na MSI

08.05.2021, 12:21:00

W rytm zwycięstw drużyn z Chin, Korei i Europy, a także porażek amerykańskiego Cloud9 rozgrywają się pierwsze dni Mid-Season Invitational. Czy drużyna spod dziewiątej chmury przebudzi się, zdobywając na Islandii pierwsze zwycięstwo?

Bez wielkich niespodzianek na grupowych szczytach spoczywają reprezentanci Royal Never Give Up, MAD Lions oraz DWG KIA. Gracze z Chin, Europy oraz Korei nie przegrali do tej pory żadnego meczu i zgodnie z oczekiwaniami rozpoczęli drogę po łatwy awans do kolejnego etapu. 

Z uwagi na bezpośrednią rywalizację w zbiorze z DWG KIA Cloud9 nie ma najłatwiejszego zadania. O ile jednak porażka z mistrzami LCK wpisywała się w margines błędu amerykańskiej sekcji, o tyle oddanie punktów japońskiemu ⁠DetonatioN FocusMe może mocno skomplikować sytuację Chmurek.

Jeśli Luka “Perkz” Perković i jego kompani nie chcą zakończyć przygody z prestiżowym turniejem na etapie grupowym, potrzebują szybkiego przebudzenia. Triumf w dzisiejszym starciu z Infinity Esports wydaje się konieczny. Niemniej warto zaznaczyć, że organizacja z Kostaryki pierwszego dnia górowała nadDetonatioN FocusMe. Cloud9 jest więc jedyną sekcją w grupie bez zwycięstwa na koncie i może mieć z dzisiejszym przeciwnikiem spore problemy.

MAD Lions rzuci z kolei wyzwanie graczom paiN Gaming, Royal Never Give Up zmierzy się z Unicorns of Love (które podejmie również Pentanet.GG), a DWG KIA rzuci wyzwanie DetonatioN FocusMe. Na zakończenie dnia przyjdzie nam śledzić potyczkę PSG Talon i ⁠İstanbul Wildcats walczącego o pierwsze punkty.

Harmonogram dzisiejszych meczów Mid-Season Invitational:

  • 15:00 – Unicorns of Love vs. Royal Never Give Up
  • 16:00 – Pentanet.GG vs. Unicorns of Love
  • 17:00 – DetonatioN FocusMe vs. DWG KIA
  • 18:00 – Infinity Esports vs. Cloud9
  • 19:00 – paiN Gaming vs. MAD Lions
  • 20:00 – ⁠İstanbul Wildcats vs. PSG Talon

Wszystkie spotkania w ramach MSI wraz z polskim komentarzem możecie śledzić na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. Riot Games

Tagi:
Cloud9 MAD Lions Mid-Season Invitational 2021 MSI 2021
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze