CLEANTmix zmienia. Prism i Demho siadają na rezerwie

CLEANTmix zmienia. Prism i Demho siadają na rezerwie

01.06.2021, 13:29:39

CLEANTmix ogłosił dwie zmiany w składzie Counter-Strike: Global Offensive. Na ławkę rezerwowych zespołu oficjalnie usiedli Wojciech “Prism” Zięba oraz Patryk “Demho” Tomaszewski.

Jak podkreślają przedstawiciele organizacji zmiany nie są podyktowane wewnętrznymi problemami czy też poziomem gry. Prism odsunął się od głównego składu z niesprecyzowanych publicznie powodów prywatnych. Demho prawdopodobnie negocjuje natomiast przejście do innej drużyny. Zarząd ogłosił bowiem plany transferu Tomaszewskiego do konkurencyjnej organizacji.

Kończy się kolejny etap, ale na przestrzeni ostatnich lat przeszliśmy już wspólnie przez wiele problemów i wierzę w to, że jest to po prostu kolejny kamień milowy w naszej historii. Dziękuję Prismowi i Demho za serce, które włożyli w nasz zespół. Cieszę się, że miałem szansę poznać ich jako zawodników oraz przede wszystkim ludzi i trzymam za nich mocno kciuki. Wierzę, że ich przyszłość potoczy się dokładnie w tym kierunku, w jakim sobie tego życzą – komentował jeden z właścicieli CLEANTmix, Maksymilian Ekes. 

Lukę po Ziębie i Tomaszewskim wypełnią młodzi i perspektywiczni zawodnicy. Daniela “liptona” Paula kojarzyć można przede wszystkim z niedawnej gry w PL123. Mariusz “kribe” Rachwał do niedawna tworzył natomiast skład Oleju Napędowego.

Każda zmiana w zespole jest trudna, a najbardziej ta, którą wymuszają sytuacje losowe, jak w naszym przypadku. Doszliśmy w tym składzie do fajnego momentu, pokazując, że ciężko pracując można wszystko. Zaczęliśmy pojawiać się na HLTV, przebijać przez polskie turnieje uzyskując coraz lepsze i stabilniejsze rezultaty. Dziś żegnamy dwóch graczy, ale na pewno nie była to zmiana wywołana wynikami i atmosferą w drużynie –  mówił z kolei trener zespołu Damian “MdN” Kisielewski.

Poszukując dwóch nowych zawodników, nie wypatrywaliśmy zamienników, bo każdy człowiek jest inny zarówno w życiu, jak i w samej grze. Chcemy zbudować coś na nowo w innym stylu i poprzez ciężką pracę wrócić na tory wygrywania i przebić się jeszcze wyżej. W tym przypadku myślę, że z Liptonem oraz kirbiem jest to do zrobienia. Przyjmujemy ich z otwartymi ramionami, wyciągając wnioski z naszej pracy w ostatnim czasie planujemy szybko wrócić na poziom, który osiągnęliśmy oraz oczywiście wystrzelić jeszcze dalej – dodał.

Skład CLEANTmix:

  • Szymon „Crityourface” Pluta
  • Piotr „p1ter” Kubiak
  • Artur „nejk” Nakielny
  • Daniel „Lipton” Paul
  • Mariusz „kirbie” Rachwał
  • Damian „MdN” Kisielewski – trener

Ostatnim sukcesem CLEANTmixu, a na dobrą sprawę pierwszym o takiej skali, było niespodziewane zwycięstwo wiosennej odsłony Esport Tour Pro 2021. Zespół z piorunami na klatach w tyle zostawił zespoły pokroju M1 Eden, HONORIS czy  Tarczyński Protein Team, zgarniając tym samym 15 tysięcy złotych.

Fot. Bartek Wolinski/Red Bull
Tagi:
CLEANTmix Demho kribe Lipton prism
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze