CLEANTmix kończy działalność

23.07.2021, 16:20:51

Trwająca niemalże dwa lata przygoda polskiej organizacji esportowej CLEANTmix dobiegła końca. Włodarze marki poinformowali o rozwiązaniu kontraktów z dywizją CS:GO i rezygnacji z dalszych działań w sektorze sportów elektronicznych. 

CLEANTmix zadebiutował w świecie sportów elektronicznych w październiku 2019 roku podpisując miksowy skład o wdzięcznej nazwie Psychasiada. Oryginalny roster formacji reprezentowali tacy zawodnicy jak Dominik „frz” Baran, Kuba „Markoś” Markowski czy Konrad „koyot” Hadała, a pierwszym poważniejszym sukcesem formacji był awans do siódmego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Organizacja założona przez braci Ekes wzięła udział w turnieju Warm Up PLE oraz jesiennej odsłonie ESL Mistrzostw Polski.

Historia CLEANTmix obfitowała w sporo zmian kadrowych, przez co na przestrzeni ostatnich dwudziestu miesięcy przez organizację przewinęła się spora liczba graczy. Ostatni skład reprezentowali między innymi Szymon „Crityourface” Pluta, Piotr „P1ter” Kubiak czy Wojciech „Prism” Zięba, a pieczę nad zespołem sprawował Damian „MdN” Kisielewski.

Chcemy podziękować wszystkim zawodnikom i pracownikom, którzy tworzyli historię CLEANTmix. Ostatnie miesiące, czy nawet lata, nie należały często do najłatwiejszych, ale wszystkie emocje związane z organizacją i zespołem dostarczyły wrażeń i doświadczeń. Trzymamy kciuki za kolejne etapy kariery naszych byłych podopiecznych i wierzymy, że zobaczymy ich wznoszących trofea – czytamy w oświadczeniu CLEANTmix.

 

Fot. Aleksandra Dorociak

Tagi:
CLEANT CLEANTmix Maksymilian Ekes
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze