Cinkrof już w półfinale. Czas na „polskie” Misfits Premier!

Cinkrof już w półfinale. Czas na „polskie” Misfits Premier!

12.09.2021, 10:40:22

Karmine Corp bez dłuższego przeciągania wywalczyło awans do półfinału European Masters, nie dając UCAM Esports Club najmniejszych szans. Czy Misfits Premier powtórzy sukces Jakuba „Cinkrofa” Rokickiego i spółki?

Choć PDW swoją przygodę z European Masters zakończyło na ćwierćfinale, liczni Polacy wciąż bronią honoru nadwiślańskiej sceny. W półfinale międzynarodowych rozgrywek zameldowali się już Paweł “delord” Szabla i jego goryle z Fnatic.Rising czy też Dawid “Melonik” Ślączka, który wraz z BIG zaprzepaścił marzenia mistrzów Ultraligi o awansie.

Wczoraj półfinałowe grono zasilił w dodatku Jakub “Cinkrof” Rokicki. Karmine Corp czarno na białym pokazało, że jedynym, o czym myślą teraz przedstawiciele francuskiego LFL, jest teraz obrona mistrzowskiego tytułu wywalczonego wiosną. UCAM Esports Club – jak wcześniej PDW – nie zdobyło nawet jednej mapy, kończąc rajd po trofeum w gronie ośmiu najlepszych drużyn turnieju.

Prawdziwa bomba polskości spadnie na głowy kibiców jednak właśnie dziś. Bohaterami ostatniego z ćwierćfinałów będzie przecież biało-czerwone do bólu Misfits Premier z aż czterema zawodnikami znad Wisły. Po porażce PDW to akademia Króliczków stała się naturalnym spadkobiercą kibicowskiego wsparcia Polaków. I cóż – to bez wątpienia im się dziś przyda. Ekipa Pawła “Woolite’a” Pruskiego rzuci dziś bowiem wyzwanie mistrzom Hiszpanii z Vodafone Giants.

„Polskie” Misfits Premier mistrzem Francji! Woolite i spółka wznoszą trofeum

Trzeci ćwierćfinał rozpocznie się o godzinie 18:00. Polska transmisja dostępna będzie tradycyjnie na kanałach Polsat Games – zarówno w telewizji, jak i na Twitchu oraz YouTube.

Fot. Misfits Premier

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze