Chcesz grać pod okiem Snaxa, innocenta, SZPERA lub Saja? SkillFactor zdradza szczegóły projektu

07.01.2021, 18:17:59

Zaledwie trzy dni temu informowaliśmy o nowej inicjatywie skierowanej do aspirujących profesjonalnych zawodników CS:GO – SkillFactor. Włodarze projektu, w którym młodzi gracze będą mogli rozwijać się pod okiem tuz pokroju Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego czy Pawła „innocenta” Mocka, zdradzili również wszelkie szczegóły dotyczące procesu kwalifikacyjnego oraz głównego turnieju. 

O ile w przeszłości na polskiej scenie widzieliśmy już masę projektów skierowanych głównie dla amatorów, o tyle SkillFactor wyróżnia się przede wszystkim formułą, która przypomina telewizyjne talent show. Na czele czterech drużyn, które wezmą udział w turnieju głównym, staną czołowi polscy gracze CS:GO, czyli Janusz „Snax” Pogorzelski, Paweł „innocent” Mocek, Grzegorz „SZPERO” Dziamałek oraz Paweł „Saju” Pawelczak, który może i czynnym zawodnikiem nie jest, ale prawilnie przypominamy, że to popularny „Tygrys z Fordonu” ma w CV MVP międzynarodowego turnieju, czym nie mogą się pochwalić Wuja i Pan Fakturka.

SkillFactor podzielony jest na cztery tygodnie kwalifikacyjne. Każdy cykl eliminacji poświęcony jest zresztą innemu trenerowi, który będzie mógł znaleźć dla siebie idealnych podopiecznych. Punktem kulminacyjnym będzie z kolei wielki finał, podczas którego zmierzą się zespoły wyselekcjonowane przez Snaxa, SZPERA, innocenta i Saja. Wszyscy weterani odbędą z zawodnikami serię treningów, podczas której postarają się wyszlifować umiejętności młodych wilków.

Każdy z Panów ma zresztą inny pomysł na swoją drużynę i będzie stawiać nacisk na różne kwestie. Snax podkreślił, że nacisk będzie kładł na sprawną komunikację, a innocent zdradził, że w jego zespole na tip top będzie dopracowana rotacja oraz użytkowanie granatów. Saju i SZPERO będą z kolei przykładać największą wagę do fundamentów i ułożenia zespołu od podstaw.

Harmonogram kwalifikacji SkillFactor prezentuje się w następujący sposób: 

  • Tydzień Saja (11.01 – 17.01)
  • Tydzień Szpera (18.01 – 24.01)
  • Tydzień innocenta (25.01 – 31.01)
  • Tydzień Snaxa (01.02 – 07.02)

Zapisy na każdy tydzień kwalifikacji trwają od poniedziałku do środy danego tygodnia. Czwartek to dzień otwartej drabinki eliminacyjnej, a w piątki odbywać się będzie finał wszystkich kwalifikacji, który będziecie mogli obejrzeć w tym miejscu.

Fot. SkillFactor / Patrycja Gawryszewska

Tagi:
innocent SAJU SkillFactor Snax SZPERO
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze