Cel? Ustrzelić Fnatic

Cel? Ustrzelić Fnatic

06.04.2021, 11:02:08

To, co nie udało się graczom Anonymo Esports, wyszło Wiśle All in! Games Kraków. Biała Gwiazda awansowała do ćwierćfinału Snow Sweet Snow i już dziś stawi czoła rywalowi z wyższej półki. Polacy zmierzą się z Fnatic.

Wisła All in! Games Kraków wbiła się do ćwierćfinału po nieziemsko zaciętym meczu z Nordavind. Każda z trzech piekielnie wyrównanych map została zwieńczona dogrywką. Ostatecznie jednak to Biała Gwiazda dzięki większej skuteczności na Trainie i Mirage’u zanotowała upragnione zwycięstwo. 

Co za niesamowity mecz. Pokazaliśmy dziś super mental. Brawo team i należą się też pochwały dla przeciwników! JAZDA, JAZDA, JAZDAAAAA – komentował tuż po zakończeniu pojedynku Grzegorz “SZPERO” Dziamałek, kapitan zespołu.

Świetna dyspozycja mentalna biało-czerwonym potrzebna będzie również dzisiaj. Naprzeciw Białej Gwiazdy stanie bowiem marka sama w sobie – Fnatic. Pomarańczowym daleko co prawda od szczytowej formy. Ba – aktualnie przechodzą wyraźny kryzys. Mimo to rywalizując z graczami pokroju Jespera “JW” Wecksella czy Freddy’ego “KRIMZa” Johanssona trzeba mieć się na baczności.

Trudno wyobrazić sobie jednak lepszą okazję do pokonania Fnatic. Tylko jeden z dziewięciu ostatnich meczów zakończył się triumfem Pomarańczowych. Ekipa KRIMZA przegrywała co prawda z sekcjami pokoju Astralis, Teamu Liquid czy Virtus.pro, a więc ścisłą czołówką świata, ale potykała się również w trakcie pojedynków z Young Ninjas.

Dla porównania: Wiślacy na liście pokonanych sekcji zapisali ostatnio Nordavind, EXTREMUM, Sprout czy Trident. Jeśli dołożą do tego Fnatic, ich obecność w czołowej trzydziestce wydaje się przesądzona.

18:00 – Wisła All in! Games Kraków vs. Fnatic – BO3

Przygodę ze Snow Sweet Snow zakończyli niestety już gracze Anonymo Esports. Ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego na drodze do ćwierćfinału uznała wyższość zawodników SKADE.

Wszystkie mecze Polaków w Snow Sweet Snow obejrzycie na oficjalnym kanale GG League w tym miejscu

Fot. SkillFactor / Patrycja Gawryszewska
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze