Casting do roli króla dżungli. Illuminar kontra devils.one w walce o finałowy przedsmak Ultraligi
League of Legends
Newsy

Casting do roli króla dżungli. Illuminar kontra devils.one w walce o finałowy przedsmak Ultraligi

25.03.2020, 10:02:31

– Kluczem w tej serii będzie dżungla. Kikis w ćwierćfinale co prawda nie zagrał tak, abyśmy mogli piętnować go, jak w sezonie regularnym, ale nie pokazał również tego, czego wymagać będą mecze na lepsze drużynymówił podczas naszego ostatniego programu EWESZŁO LIVE Daniel “Rajon” Pastusiak. Dziś okaże się, czy były reprezentant największych światowych organizacji nawiąże do najlepszych czasów i wprowadzi swoją drużynę do starcia poprzedzającego finał, czy jednak prawdziwa siła drzemie w młodości i to devils.one zagości w najlepszej trójce Ultraligi.

Obie ze stron dzisiejszego szlagieru mają już za sobą pierwsze przetarcia w fazie pucharowej Ultraligi. Reprezentanci Illuminar z racji zaledwie poprawnej rundy zasadniczej musieli stanąć do walki w ćwierćfinałach, gdzie odcumowali od brzegu i wysłali na głuchy środek oceanu piracki statek, czym zaskoczyli liczne grono widzów. W melancholijnej podróży “Piratom” wtórowały “Ośmiornice”, które zostały odprawione z kwitkiem przez graczy devils.one

Czy dziś jest dzień, w którym sprawdzi się stara karciana zasada i “oczko” znów zwycięży? Nie jest to wykluczone, jednak zawodnicy iHG do bitwy przystąpią spod granic piekła, do których bram dostępu bronią ich oponenci. Ci znakomitą pierwszą fazą w lidze, w której otarli się o udział w małym finale, wyrobili sobie uznanie i w meczu będą tą silniejszą stroną, przynajmniej przed inauguracją.

– W przedsezonowych predykcjach na pewno zostali niedocenieni, ale myślę, że i tak będzie im ciężko dobić się do pierwszej trójki. Zwycięstwo z AVEZ było oczywiście imponujące, ale może się okazać, że w półfinale trafią już na sufit, który będzie nie do przeskoczeniamówił nam o DV1 Fryderyk “Veggie” Kozioł. Opinia trenera piratesports uwzględniała jednak zapewne scenariusz, w którym to jego podopieczni mieli stanowić drugą stronę pojedynku. Teraz “Diabły” mają pełne pole do popisu, aby pokazać kapitanowi statku “Piratów”, że nie doceniał ich możliwości.

Kluczem do sukcesu ma zostać młody leśnik devils.one – Bruno “Bruness” Freund. – On jest fundamentem tej drużyny. Liczę, że przekopie Kikisa, bo potrzeba mu w karierze zdominowania jakiegoś słynnego rywalamówił nam trener “Diabłów” Adrian “Zetural” Dziadkowiec.

20-latek szansę na spełnienie życzenia swojego mentora będzie miał już dziś o godzinie 17:30. Triumfator tego starcia w przyszłym tygodniu powalczy z AGO ROGUE o wielki finał Ultraligi, natomiast przegrany zakończy swoją przygodę z trzecim sezonem największych krajowych rozgrywek League of Legends.

Transmisja z meczu będzie dostępna na oficjalnym kanale Polsat Games.